Skocz do zawartości
Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green Na razie tylko stopniowo poprawiam lst , niczego nie tnę, by niczego nie spowalniać, , niech będzie gęsto, szczyty/pnącza znajdą dostęp do światła, o jaki będą walczyły. Jak okrążę doniczkę głównym pnączem , to zacznę wycinkę. Zobaczę, jakie szczyty, jaki mają potencjał i wytnę to, co się gorzej prezentuje, jak chodzi o potencjał do wzrostu. Potem położę siatkę i zacznę rozkładać szczyty pod siatką, a na finiszu zobaczysz dywan sporych rozmiarów szyszek. Zwizualizuj sobie to w głowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gesta sie robi. Jakbys ja porownal do wczesniejszych pestek Acapulco ktore sadziles?  Roslina zachowuje sie podobnie? Wiem ze inny trening itd ale czy genetycznie pokrywa sie poki co z poprzednikami ? Liscie, odrosty itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Tak, to jest ostatnia pestka z paczki tych 5 pestek, z jakich 4 wcześniej już sadziłem, wszystko wygląda w miarę podobnie, jak na tym etapie. Trening też ten sam od dwóch upraw, czyli lst na wstępie.  Jedyna różnica to większa doniczka, wcześniej w 7,5 l uprawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a od kiedy ten oprysk? Jak tylko listki pokaze te karbowane czy jak? Sam zakupilem boom boom spray od biotabsa i nigdzie nie potrafie znalesc info od kiedy mozna z tym opryskiem ruszac

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  Ja ci tego nie powiem, kiedy można ruszać z zupełnie innym specyfikiem, jakiego nie testowałem, jak chodzi o to czego ja używam to od 5 dnia od wyjścia z ziemi, ale w minimalnych dawkach, czyli idziemy od dołu w kierunku pełnej dawki, ja zaczynam od 1 ml Cannazym i 2 ml Rhizotonic i sukcesywnie zwiększam, by roślinę stopniowo nakręcać, teraz mam dawkę do ziemi 2 ml Cannazym i 3,5 ml Rhizotonic, ostatecznie będzie dawka 2,5 Cannazym i 4 ml Rhizotonic, tak zakończę wega około 40 dnia.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's @Zielone krainy  jezeli mineralne mozna juz po kilku dniach to organiczne tym bardziej. Dawke tez dam mniejsza i jutro zapodam opryska 🙂 dzieki mordeczki 😉

Slyszeliscie o czyms takim ze roslina na wegu po 7-8 tygodniach sama pokaze plec bez przelaczania na FLO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...