Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

Acapulco gold od Barney's farm.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Nie jest niezbędny, owszem jak ciachniesz główny szczyt to reszta topów powinna wyjść bardziej równa, ale czy topy na scrogu musza być równe rozmiarowo, nie muszą według mnie, ważne , by każdy miał odpowiednią przestrzeń życiową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Nie obawiam, będzie miał przewagę, ale nie taką, by sie tego nie dało ogarnąć, robiłem tak wcześniej w tym Scroga, nie toppowałem i wyszło w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

41 dzień wega. Siatka założona, więc niebawem zacznę trening Scrog. Pewnie jeszcze góra 5 dni i przełączał będę je na 12/12.

100_5341.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Moja własna robota, a ty tu mi jakieś dziwne rzeczy imputujesz, nie widzisz trytytek? Zrobiłem ją w 2020 roku , własnymi rękoma ze sznurków o wytrzymałości 180 kg, więc nie pękną . :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Brazil Munster Jutro polecą liny stalowe i systemy antyrakietowe, aby w czasie wojny , jaka do Polski nadchodzi nikt mi nie zbombardował rośliny, miny już zakopałem w doniczce, jak ktoś się tknie bez pozwolenia to będzie latał bez ręki. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

45 dzień wega. Przełączyłem je pod koniec dnia na 12/12, bo obawiałem się, że jak jeszcze bym je potrzymał na wegu, to potem wystrzelą tak, że będę miał je na suficie.

 

6.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

50 dzień wega. Jeszcze nie kwitną, ładnie już wypełniły siatkę, a dalej siedzą na wegu, więc jeszcze ją ciaśniej wypełnią.

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Barney's  17 cm od krawędzi doniczki, ale ja mam niską szafkę, dlatego tak, kiedyś miałem na 25 cm i niektórym szczytom musiałem serować supercroping.

Dzisiaj podgoliłem doły z tego, co niepotrzebne.

1.JPG

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkielet pradawnych 😁

Dobrze jest odwzorowany w cieniu pod baldachimem zieleni 😛

A ta pierwsza galaktyka odbijająca  w prawo to dobrze wykrecona :ganjamon:

Ze 150 będzie? 🙂

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green  Nie wykręcałem jej, sama sobie taki świderek zrobiła z łodygi.  Dokładnie jak mówisz, co do wyniku obstawiam między 150-170 g.

@Dwaplusjeden Wyszło w porządku, choć wstępnie miałem inną lekko wizje, ale tak też jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Barney's Tu wszedł wpierw lst , potem scrog i defoliacja, w sumie pierwszy raz, jak chodzi o takie połączenie treningów, bo scroga robiłem, lst też, ale nie łączyłem ich ze sobą, doły wycinałem,  by nie mieć popcornu.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...