Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 43 

każda dostała po 1gBactrex /0.5  wody a 3 najjaśniejsze panny extra 10 ml Orgatrex na roztwór. 
 22.10 minie im 2 miesięcy i na tą datę planuje przeliczyć światło.  Jak oceniacie rośliny ?

2D59507F-BB62-47B2-9230-6BBCB44CEF24.jpeg

5C74190F-FC17-4765-AFCF-0EF3CDDCFD19.jpeg

5032C3BB-65C9-4063-B529-656BC7F187C7.jpeg

E536340D-39E5-4BBD-8A40-81440E3F1884.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo się przydaje. Dzięki siatce przeplatam cały czas. Bym nie ogarnął z drutami itp tu mam bardzo wygodny system. Bez siatki chaos 

1 godzinę temu, Mr.Green napisał:

Dawanie tej siatki srednio ma sens hehe 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 niby tak, ale jak zamierzasz tyle czasu jeszcze trzymać to będziesz musiał i drugą siatkę zamontować. Wystarczy pooglądać niedawne fotorelacje ze scrogiem i zobaczysz jak chłopakom powyciągały się badyle, masa popcornu, a mogłyby być fajne topy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 siema  🙂

zrób im porządny trening teraz wyjeb wszystkie wiatraki+doły ogol zostaw 2/3 planta poczekaj 5dni i cykaj światło i zacznie się dziać magia bo będzie strasznie gęsto i strasznie dużo popcornu a tego nie chcesz 

Siatkę załóż w 18dni od zmiany swiatla z tego względu że musisz znowu powyrywać liście + ogolić doły znowu 2/3 planta 

i jak założysz siatkę wtedy je elegancko rozlozysz żeby fajnie powierzchnię wykorzystać + jak fajnie spuchną to się nie powywracaja 

 Niestety ale jak chcesz mieć plon i jakość musisz się trochę pobawić 

posłuchaj się mnie a zobaczysz że będzie elegancko i nie będziesz żałował 

Tak moje pod siatką wyglądają 

założyłem ją tak żeby tylko ponaciagac po całej powierzchni wystawały dosłownie szczyty za siatki 3 cm i zobacz jak jeszcze urosły poza siatkę 

IMG_20221002_202907.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Barney's napisał:

@Juras80 siema  🙂

zrób im porządny trening teraz wyjeb wszystkie wiatraki+doły ogol zostaw 2/3 planta poczekaj 5dni i cykaj światło i zacznie się dziać magia bo będzie strasznie gęsto i strasznie dużo popcornu a tego nie chcesz 

Siatkę załóż w 18dni od zmiany swiatla z tego względu że musisz znowu powyrywać liście + ogolić doły znowu 2/3 planta 

i jak założysz siatkę wtedy je elegancko rozlozysz żeby fajnie powierzchnię wykorzystać + jak fajnie spuchną to się nie powywracaja 

 Niestety ale jak chcesz mieć plon i jakość musisz się trochę pobawić 

posłuchaj się mnie a zobaczysz że będzie elegancko i nie będziesz żałował 

Tak moje pod siatką wyglądają 

założyłem ją tak żeby tylko ponaciagac po całej powierzchni wystawały dosłownie szczyty za siatki 3 cm i zobacz jak jeszcze urosły poza siatkę 

IMG_20221002_202907.jpg

Plan przedni Ale muszę z tymi odmianami delikatniej się obchodzić. Szybko się stresują długo odbijają. Ale zgodzę się z tym ze za długo chce na veg je trzymać. 
Poprzednio mniej więcej dokładnie tak prowadziłem uprawę jak piszesz i było zajebiscie. 
Te wredne paskudny delikatne i czułe na wszystko się zatrzymują po stresie , który dość łatwo im zafundować. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem od dziś na flo przejść. 
Z moim szczęściem jak 500g będzie z1.44m2 będzie super. 
Takie pytanko. Czy panel dać na 75% już ? I wysokość dalej 50cm ? 
Pozdrawiam serdecznie

FB93CE7F-8856-4CAE-A825-9CF7B7C9076D.jpeg

3BA638E3-44BF-4369-89B9-A9A905A76C6F.jpeg

53532E35-D845-4E92-944A-67C65CC207C3.jpeg

BBEB1DF2-0432-4FAE-A02D-BD282D50E490.jpeg

26ECE16B-9577-45CE-A3D9-53AE8B4551E6.jpeg

D5327F57-ACC1-45DE-8E01-A1B4703D52D4.jpeg

67F10D78-A381-4B4C-9E4E-41905F588F3D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dał bym większa moc jak pokażą już prefolwery. 

ale są różne szkoły. Jedni dają na przełączeniu od razu. I tak i tak będzie git. 
 

narazie nie patrz ile Ci wyjdzie bo na ta chwile jesteś na etapie vega. 
druga sprawa lecisz na bio nawozach. 
 

zrob 100g+ od ostatniego wyniku to będzie już progres. 

Edytowane przez Brazil Munster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj z ta lampa. Niech sie zaczna formowac topy bo teraz bez sensu dawac wieksza moc

https://www.sanlight.com/news/maximaler-ertrag-evo-serie/

Zobacz ten artykul. Jest to grow producenta lampy ktora uzywam i dobrze jest wyjasnione co jest 5. Taka bogatsza fotorelacja 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster @Mr.Green według mnie lepiej na raz. Zmieniamy długość święcenia i jednocześnie słońce schodzi niżej przy jesieni i staje się "mocniejsze" dla roślin. Tak na chłopski rozum.

przynajmniej ja tak to rozumiem, u mnie zazwyczaj dochodzi podczas przełączania jakaś defoliacja i światło zmieniam 2-3 dni później po przełączeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX ale co na raz? 

Przy jesieni slonce nie jest silniejsze. Schodzi coraz nizej i coraz slabiej swieci od przesilenia kiedy to outdoory zaczynaja kwitnac az do przesilenia zimowego kiedy to slonce zaczyna wschodzic coraz wyzejz dluzej swieci i coraz mocniej. Jak plant zaczyna kwitnac to slonca jest coraz mniej i to jest bodzcem zeby produkowac topy jako narzad rozrodczy w oczekiwaniu na zapylenie. 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...