Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 74  i 28 na redukcji 

wczoraj moje roślinki dostały po 20lm orgatrex z 1g bactrex na 0,5l wody i zbitym pH do 6. 
Oczywscie nie reguluje wody w zbiorniku tam mam po odstanie ph6 

Dwie najbladsze podlałem. Wieczorem zrobię zdjęcie. Sam ciekaw jestem jak to wyglada po 24h 

Tak się zastanawiam czy brać tee PK od biotabs do tego 

czy jest sens i realne korzyści z tego niby £20 ale coś czuje ze to kasa w błoto. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, PrzeMIX napisał:

Pięknie puchną, ten top mutant założył okulary? 😁😅

Vip w końcu to się należą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mr.Green napisał:

@Juras80 dużo topow. Teraz to fest napompowac i  bedzie bajka. O które PK Ci chodzi od BioTabsa? Te z bananem? 

Ten twój tez znam. Ale nie wiem jak działa. Tak samo jak mój. Nasuwa się pytania czy istotnie to wniesie coś gdy kupię i podam 

626C0A5C-4622-444C-90F4-2FD042B0A3FD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 u mnie to robiło robotę I bez tego na pewno by mi nie spuchly topy do takich rozmiarów. Z pewnością  nie jest to przereklamowany produkt. U mnie FLO nie ma prawa się odbyć  bez herbatki  PK i do tego wrzucam na zmiane dodatkowo  PK

 

Screenshot_20221106-224810_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to gościu tłumaczy z BioTabsa.. jedno to NITRO A drugie GLICERYNA.. razem dają NITRO-GLICERYNOWEGO Kopa.   Jak masz sprawdzone  swoje gadżety to Sam musisz wiedzieć  co wybrać 

@Juras80 Szkoda im żałować. Krótko żyją A bardzo się starają 🙂 jak każdy zrobię dla swoich dziewczyn wszystko co w mojej mocy by były duże silne zdrowe napuchniete żywiczne I smaczne 🙂

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 5 flo rozpoczęty. Jeszcze jeden tydzień i lecę z Top Shooter adrenalina duża jak zareagują krzaki. Za tydzień lecę 1ml na litr ale tylko na 1 roślinie test zrobię   Jak zareaguje dobrze reszta tak samo będzie nawożona  

 

2C38F30A-C260-49CE-BD8E-AEB4307CFDFA.jpeg

3703EA7D-D291-4CCA-BAF0-1A4B06A61944.jpeg

8D02AE7C-1922-458A-AD56-A0A948F20660.jpeg

5299A255-958E-4262-AFEB-98B03C92E0F0.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że można je bardziej dokarmic. Na ostatnim zdjęciu typowe braki PK ale nie zapominaj że ja się chuja znam 😄 według tych co się znają 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Mr.Green napisał:

Wydaje mi się że można je bardziej dokarmic. Na ostatnim zdjęciu typowe braki PK ale nie zapominaj że ja się chuja znam 😄 według tych co się znają 🙂

Dałem 0.5ml na 0.5l shootera. Dobry pomysł. Blaknie słabo puchnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawać im papu w opór według mnie też zjaśniały, ale widać, że jest im ideolo jeśli chodzi o warunki bo wszystkie włoski bieluśkie nic nie brązowieje i się rozwija, jak dostaną papu ile tylko będą chciały i potrzebowały to będą puchły jak szalone 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 flo 

Dalem 2 pk to ta gdzie obcy zamieszkał okazuje się ze ta mutacja objęła 2 szczyty. Tak ze kong ma żonę. 
Czy ten kolor liści nawet łodyg jest normalny ? Jedna tylko taka purpurowa trochę.

Resztę roślin narazie nie pudruje pk a wy jak myślicie? 
 

E28833CE-DB0B-4F16-9153-68B246AEBBA5.jpeg

6AA0C976-1370-49D5-93A0-5B785AB4FA91.jpeg

C4BF60ED-904A-470E-BBB5-710426374EC3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...