Skocz do zawartości
Gooner

LSD XXL i Choco Candy

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr dojladbie tak samo myslalen. To sa slady sluzu.. jakas mala larwa lazi i je zostawia.. mam tak samo na lisciach tylko ze u mnie przy koncowce to wyglada juz jak woodstock 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

45 dzień życia i 14 kwitnienia.

Posprawdzałem całą uprawę i nie doszukałem się tam żadnych istotek więc może oprócz tej jednej dziurki w liściach nic się nie pojawi nowego. 
Dalej jadę na samej wodzie. Czekam aż panny wyczyszczą się z azotu i zacznę lać alga bloom i royal sugar. Myślę, że powierzchnia boxa idealnie wykorzystana. Wysyłam aktualizację zdjęcia do oceny! Miłego weekendy!

Pozdrowienia

W razie czego proszę o uwagi! 

84F5F7B7-1C09-4E97-83E7-AA3E15A81202.jpeg

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzień 47 i 16 kwitnienia. Szkodników nie widac, wczoraj podlałem po 500 ml z calmagiem na każdą. Wyglądają chyba w miarę, czyszczą się z azotu więc nic więcej jeszcze nie lałem. Nieźle ta canna terra profesional Pro jest napakowana pierwiastkami. 
Pozdro

 

DC62D31F-DCC0-4B6F-ABD1-5FCB0553850E.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

49 dzień życia i 18 kwitnienia. Ostatnio obie panny zalane po 500 ml wody i calmag. Wg mnie jeszcze za wcześnie na inne nawozy chociaż zastanawiam się czy nie zacząć od minimalnych dawek alga bloom i royal sugar. Liście mówią, że w sumie na razie jeszcze nic im nie brakuje, ale to aż dziwne. Jakieś opinie? 😇

pozdrawiam

12E06E76-1961-4FFE-A1EE-B87E4C4E48C7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Aktualizacja. Dzień 52 życia i 21 kwitnienia. Ostatnie podlania szły z calmagiem. Na razie ciągle sama woda bez nawozów. I chyba nadal za wcześnie na lanie czegokolwiek. 
opinie mile widziane :)

 

pozdrawiam !

C369B9E0-8650-4C66-9A45-76AF7A929A53.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mr.Green napisał:

@Przedzior widzisz roznice u sezona ? Duze grube gniazda na pąki. Automaty spoko sa ale sezony sa lepsze 

Wiem widzę nawet już wybrałem skąd będę brał ziarenka... Tylko wpierw muszę dowiedzieć się więcej informacji od hodowcy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakie seedbanki najlepiej polecacie, gdzie odmiany mają dobrą genetykę i pięknie rosną?

@Mr.Green szczerze mówiąc sezon to sezon, chociaż teraz automaty są bardzo zbliżone i wynikiem i smakiem i działaniem do niektórych sezonów jeśli weźmiemy pod uwagę stosunkowo krótki czas wega.

@Zielone krainy Panie Sensei rzadko tu się u mnie udzielasz to może też rzuć okiem i oceń ku pokrzepieniu serc ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...