Skocz do zawartości
Gooner

LSD XXL i Choco Candy

Rekomendowane odpowiedzi

@Gooner wywalaj śmiało, tylko nie wszystko jednego dnia. Ja przyjmuję zasadę, że jak liść coś zasłania, to wylatuje. Zaczynam od tych, które mają jakieś przebarwienia czy są po prostu stare, potem te największe. Nie dotykam tylko tych wyrastających bezpośrednio z topów. Roślina dochodzi wtedy równiej i topki są cięższe, bardziej soczyste 😉 

Zobacz sobie jak ten koleś goli:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik Usunąłem kilka od góry z obu roślinek, jutro/po jutrze powtórzę zabieg. Pierwszy raz obcinam zdrowe liście i trochę muszę nabrać wprawy. 
 

Sonduję jeszcze co z nawożenie, gdyż jak na tyle dni aż dziwnym wydaje sie fakt, że są tak nabite azotem, gdzie prawie w ogóle nie lalek nic. A cenna terra professional Pro już zaleca lanie nawozów. Natomiast może akurat genetyka tych odmian tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kluchy wyszły 8 sierpnia z ziemi i do dziś nie dostały nic z azotu. Jedynie rhizotronic i cannazym. Plus ostatnie podlanie tylko calmag. Ale tak wogole żadnych nawozów. Wiec ziemia jest mocno naładowana. 
 

uzywajac Canna profesjonal plus na vegu wogole nie dawałem nic z nawozów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie boje w plusie startować, mocna jest.

Terra profesional ma 3x tyle NPK na m3 co terra seedling, nie pamietam ile ma terra pro plus, bez plusa 3/4 tyg bez nawozu jade, same dodatki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Brazil Munster napisał:

Ja ogólnie pierwszy tydzień trzymam w seedsie a później w pro. 
Nie jestem do końca pewien ale profesjonal a profesjonal pro rozni się chhba tylko składem torfu kory itd. Ale nie daje ręki za to.  

@Brazil Munster wygrzebałem w necie

 

 

IMG_20220920_024548.jpg

IMG_20220920_024505.jpg

Edytowane przez Kartek
Edit : obcinam fotki żeby nie reklamować innego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a więc dzień 64 i 32 kwitnienia. Nawozów praktycznie zero, do tej pory po dwa razy dodana alga bloom. Nie potrafię do końca decydować czy teraz lać algę dalej lub pk nawet w małych dawkach bo deficytów niby nie widać, a ta po lewej ma sporo azotu ale z drugiej strony widać jaśnienie czyli pk w małej dawce mogłoby wejść być może. Alga ma trochę azotu więc boję się lać, żeby nie przyblokować kwitnienia. Trochę liści poszło, nie za dużo ale jutro znowu zetnę kilka. 

A05618C1-63C6-46B4-8202-41769FEC09D2.jpeg

CF2A5804-A0E0-47E5-84CB-BDF457B22D11.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a Ty co Mistrzu Sensei uważasz? Lejemy 0,5 pk jak uzgodniliśmy? Czy odrobinę algi też zapodawać. Trochę azotu jest głównie w tej po lewej a nie chcę doprowadzić do nadmiaru bo mi się znowu kwitnienie wydłuży sporo jak ostatnio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gooner  alga grow może lecieć to i tak organika, dawaj po 3 ml na 1 l  wody i pk 13/14 1 ml , calmag profilaktycznie 0,8 ml na 1 l. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzień 67 i 35 kwitnienia a więc panny rozpoczynają 6 tydzień owocowania. Ostatnie podlanie to pk 0,5 ml na litr. Następnie wchodzi sama woda i daję 3 ml alga bloom i 1 ml pk z o,8 ml calmagu. Przez ostatnie 3 dni defoliacyja, pierwszy raz stosuję tę technikę na przetestowanie, ponieważ nigdy tego nie robiłem jestem ciekaw czy to będzie miało dobry wpływ na plony i czy nie zaszkodzi. Dzięki za film instruktażowy @doominik

Różnica jaka odnotowałem na ten moment, to zdecydowanie lepszy przewiew powietrza oraz więcej światła dla kwiatów, co spowodowało jakby natychmiastowy sygnał dla pozostałych zalążków, że ja chcę dużych plonów nie tylko od głównych kwiatostanów 😁 czekam chwilę na regenerację po cięciu liści i ciacham dalej. Bardzo ciekawy jestem rezultatów porównawczych między ciachaniem a nie ciachaniem liści.

zobaczymy gdzie ten test mnie zaprowadzi. 
Chętnie przyjmę każdą ocenę i każde spostrzeżenie. 
Pozdro✌🏻

E249C3CE-6F98-4231-BD41-F92A60BF2B4A.jpeg

7B7970D1-BC45-4C94-9194-ED8B9077247C.jpeg

C8CD9160-8204-4BCF-BE98-16FC21FEA256.jpeg

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam już za wiele nie stresuj jej bo to już 6 tydzień flo zaczyna się. 
 

raz ciachnij i tyle. Jedynie jakieś pojedyncze listki które by coś przysłaniały. 
 

defo da ci to ze będziesz miał lepsze bardziej nabite topy. Same plusy 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka i stan na 6 tydzień kwitnienia chyba nieźle wyglada? Teraz na zmianę z wodą będzie lecieć alga bloom pk i profilaktycznie doraźnie calmag. Mam jeszcze royal sugar ale to nie mam z nim doświadczenia jak najlepiej używać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...