Skocz do zawartości
Gooner

LSD XXL i Choco Candy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Gooner Wycofać azot wprowadzić lekką suplementacje p i k, bo zaczną się problemy, szczyty powoli żółkną, sprawdź ph czy nie za wysokie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy azotu do tej pory wcale nie dawałem. Jedynie kilka razy calmag. Tak to sama woda. Po części wyglądały jakby szły bezproblemowo. PH zupełnie w normie cały czas. Zastanawia mnie ten p i k czy już zacząć od minimalnych dawek. W tej sytuacji mam Jedynie pk 13/14 bo alga bloom zawiera azot podobnie jak royal sugar. Ale to już 54 dzień życia i 22 kwitnienia a nawozów do ten pory zero. 

C6D4BF7B-DE3C-4CB8-A7C7-95BE92216FA8.jpeg

CFE02BEE-2B7C-4622-AAA9-61C7512B1729.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Gooner Royal sugar nie dawaj, lekko alga bloom możesz dać, mimo że ma azot, ale minimalnie 3 ml i dałbym 0,5 ml pk na 1 l wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner @Przedzior mogę wam opisać jaranie future. Opdalilem srula przed konsola wieczorem zjaralem 1/3 faza przeokrutna nie mogłem grać.  Czułem że musze przycupnac położyłem głowę napoduszke i poleżałem tak z 30min i myślałem ja prdl co za bomba . Miałem już takie fazy także beż stresu doszlem do siebie. Trichomy były bursztynowe. Głową zbombardowana jeśli ktoś lubi takie fazki to ok. Temat 2x cięży niż Dobra amnezja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przedzior dzięki.

podobno LSD też mocno klepie i jest dla wytrawnych graczy. Jakieś opinie ? A palił ktoś to choco candy i mógłby podzielić się opinią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

56 dzień życia o 24 kwitnienia. Wczoraj pierwszy raz poszła odrobina pk i @Zielone krainy miał rację, wydać po szczytach, że lekko jaśnieją, więc jutro dodaję odrobinę alga bloom i powinno być dobrze. 

7B01F8AC-4C0C-44EB-92A3-2B4A34FC4B21.jpeg

439DDEC3-6484-43F3-9FDF-550F4DA00280.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

59 dzień życia i 27 kwitnienia.

Tak to wygląda po zalaniu 3 ml alga bloom i 0,5 pk na litr wody. Jutro/pojutrze zalewam samą wodą i kolejne podlanie idzie z 4 ml alga bloom i 1 ml pk. Jak na razie chyba bezproblemowo. Należę do tych co nigdy nie obcinają zdrowych liści aby nie spowolnić wzrostu, chociaż różne są opinie żeby odkryć pozasłaniane szczyty. Ja chyba pozostanę przy nie cięciu zdrowych.

Pozdrawiam

3A5B7C46-6393-4D26-9638-56D13AC7320E.jpeg

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

62 dzień życia i 30 kwitnienia. W sobotę zalane samą wodą, dzisiaj/jutro zwiększam dawkę nawozów. Pytanie jest takie, czy zalać po równo 4 ml alga bloom i 1 ml pk na litr wody, ponieważ ta po lewej jest trochę ciemniejsza i azotu ma więcej a nie chcę przedobrzyć z azotem żeby jej nie przyblokować na kwitnieniu. Czy ktoś mógłby rozwiać moje wątpliwości?

pozdro

77DF4C18-6B41-48C6-8D83-58D8B3C4E50F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...