Skocz do zawartości
Gooner

LSD XXL i Choco Candy

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie to jak dla mnie to chyba lepiej pozwolic jej lekko urosnac.. wtedy ja ciac np. FiM albo ToPinG i po cieciu ja doginac.. bo tak to teraz chcesz zrobic ciecie na tym przywiazanym szczycie? Ktory jest zglebowany? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner nieee nie rob tego co ja mysle 🙂 rob po swojemu. Wtedy czegos sie nauczysz albo cos odkryjesz 🙂 kazdy robi tutaj ten sam temat.. ale kazdy na swoj sposob 🙂 nie ma jednego zlotego srodka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasir w jakims stopniu wszystko pomaga bardziej lub mniej. Po to jest tyle gadzetow.

Mi chodzi o caloksztalt uprawy.. nie ma jednej cudownej techniki.. sa rozne odmiany.. rozne sposoby odzywiania.. rozne warunki.. rozne treningi i zabiegi polepszajace.. cala roznorodnosc sprawie ze nie ma jednego wariantu uprawy.. a koniec koncow cel jest jeden. Uprawiac swoja baczke ktora nas zadowoli 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzień 23. Oswobodziłem je z lst aby podrosły trochę w górę aby bezpiecznie przeprowadzić fim. Mam nadzieję, że to coś da. Dzięki @Mr.Green za odpowiedzi. @Zielone krainy a Ty co ogólnie sądzisz ?

pozdro

DDC56CDD-85D3-40A5-9FFA-59DF9E939E30.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner Osobiście nie wykonywałem jeszcze ani Fim, ani Top treningu, ponieważ jestem w trakcie swojej pierwszej uprawy indoor i skusiłem się tylko na LST  bo mam automaty. Ja bym jeszcze poczekał aż pójdzie troszeczkę do góry, nie wiem może z 1-3dni bym jej dał jeszcze. Piszę to Obserwując i czytając różne FR/tematy, także to tylko opinia początkującego growera, której nie traktuj jakoś poważnie, niech się też wypowiedzą inni 😛

Na pierwszym zdjęciu ten zaznaczony na czerwono ma 18 dni, a na drugim ma już 25
image.png.b9482e2879018dc0ef57a4ce24f71a00.png
image.png.74cc428c495df89889518ca393485d16.png
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 @Gooner ja robie np. takie LST.. i nie patrze ile ma pieter ale bardziej na wzrost rosliny ktory ulatwia  LST bo jest co doginac i w miare latwo sie je wtedy robi. Kazdy musi wypracowac sobie swoj styl ktory dla niego bedzie najbardziej optymalny 🙂

To akurat automat byl.. raz a porzadnie 😛

2134133586_IMG_20211120_2359271.thumb.jpg.1c45b81c01b18e800773a00c6e1f12ff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dzięki. Ja też zdecydowałem, że je oswobodzę aby podrosły trochę w górę, następnie robię fim i je kładę. 7 dni i przełączam na 12/12. 

a robisz im jakiegoś fryzjera? Tniesz liście co jakiś czas?  Niektórzy też stosują tę metodę aby odsuwać szczyty i podobno też są dobre efekty. Ja jeszcze nie ciałem liści. 

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner  Ja tam bym kontynuował lst i rozciągał na całej przestrzeni doniczki , Fim czy topping też mógłbyś zrobić, ona i tak by się podniosły do góry , tylko wystarczyło im dać trochę więcej czasu, ale jak masz inny pomysł to też spoko , działaj zobaczymy, co uzyskasz, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat Zielony i ja mamy odmienne zdanie co do LST 🙂 dlatego pisalem zebys nie robil tak jak ja bym zrobil  bo czulem ze zaraz sie Pan Zielonka zjawi i wyjasni temat hehe

@Gooner nie nie robilem fryzjera jeszcze procz drobnych lisci.. teraz pierwszy raz lece sezony i chcialem zobaczyc jak sie prowadza i jak rosna itp zeby wiedziec na przyszle grow jak do tego podejsc. Golenie dolow z odrostow i lisci dobrze dziala na planty stymulujac produkcje tych topow powyzej fryzjera. Sa dosc obszerne artykuly na ten temat w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema !

Dzień 24 po wyjściu z ziemi. Dzisiaj przeprowadziłem FIM do oceny przez ekspertów. Czekam na regenerację około tygodnia, naginam i przełączam na 12/12. Chyba, że za wcześnie? 
pozdro 

A4281609-EF45-4021-8B6D-1454DF472395.jpeg

C93644B1-85B6-4100-9672-F4F08CBD115B.jpeg

A40DAF4C-C5C1-46E6-918E-542D3E20A361.jpeg

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...