Jump to content

doominik

Elita
 • Content Count

  1,231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60

doominik last won the day on February 14

doominik had the most liked content!

Community Reputation

545 Doskonała

10 Followers

About doominik

 • Rank
  Mistrz konopny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Szym Jak na razie najlepiej mi szło z canna. Oni maja dwie linie do hydro: jedna to canna aqua do systemów recyrkulujących wodę jak wilma, a drugi (nie pamietam nazwy na szybko) do drain to waist. anvance sensi też są dobre, ale już wychodzą drożej. Plant magic jest ok.
 2. @Toni te panel z kolorowymi diodami to strata czasu, kasy i pracy. Na wczesny veg jeszcze dają radę, ale potem rośliny będą się wyciągać i sam popcorn wyhodujesz. Kupisz to będziesz żałował, a potem albo się zniechęcisz, albo i tak kupisz coś o wiele droższego. Do takiego namiotu idealnie pasowałby migro aray 240W-mam takie 3 i sobie chwalę. Mars hydro sp3000, ale to nic taniej nie wyjdzie, chyba, że tsl2000. Wszystko o wiele droższe niż twój budżet. Taki hps możesz dać wysoko i szeroko rozgiąć odbłyśnik i pociągniesz, chociaż środek namiotu będzie lepiej doświetlony. Jak będziesz miał 3 rośliny to najmnieeszą dajesz wtedy na środku
 3. @Toni Ten HPS jest ok, tylko kłopot będziesz miał, żeby równo oświetlić taki box. Ty już go masz czy dopiero zamawiasz?
 4. doominik

  PC Growbox

  @Akero te żarówki są na 220V więc to nie jest zasilacz tylko zwykłe gwintowane gniazda
 5. Jak widzę fioletowo różowe światło, to od razu mogę ci napisać ze 100% pewnością, że hps będzie lepszy jeśli chodzi o jakość światła i wydajniejszy. Tanie panele led to kupa i samo to, że są led nie daje im żadnej przewagi nad hps
 6. W tej cenie tylko HPS jeśli chcesz mieć plony
 7. doominik

  Problem z liściami

  Ja też bym tak powiedział, to się daje w drugiej połowie kwitnienia i tylko trochę. @Wilu Czy to są liście na górnej części rośliny? jeśli tak to ja stawiam na niedobór wapnia. Albo masz go za mało, albo pH za niskie Generalnie to zdrowa roślina, nie ma się za bardzo czym przejmować Jeszcze jedno: nie był ten liść po prostu popryskany wodą i się od kropelek przypalił?
 8. doominik

  Wilma

  @HydroMan Ja używałem plant magic i rośliny go lubiły, ale strasznie podnosi pH i potem zmieniłem na Buddhas Tree i ten bardzo nieznacznie obniżał pH. Działał podobnie jak Monkey Nutrients Stress, czyli rośliny zdrowe, skończyły się problemy z pleśnią i łodygami nie wytrzymującymi ciężar topów. Oba są drogie, ale bardzo wydajne.
 9. doominik

  Wilma

  Pestki możesz dalej kiełkować na waciku, jak tobie wygodniej, czy czujesz się pewniej. Ja cały czas używam silikonu, jak kiedyś odstawiłem, to łodygi były słabsze i miałem więcej problemów z pleśnią. co do wody, to ja staram się nie trzymać dłużej niż tydzień jednego mixu i nawet jak jest jeszcze sporo wody w zbiorniku, to jak tylko mam czas to wymieniam. Nie wiem ile będą ci jej rośliny piły. Dla przykładu mi na początku starcza 20-30l, ale jak już pojawią się topy, to 8 roślin potrafi wypić ponad 70l w tydzień, w upały piły prawie 100l.
 10. doominik

  Herma

  Ja nigdy tak wcześnie nie ścinałem, więc niestety za dużo nie podpowiem.
 11. doominik

  Herma

  @Kosior123 daj fotkę
 12. @Cieniu Cały czas jadę na nawozach monkey nutrients i advance. Ten grow chyba już tak skończę, a canna coco zacznę już z nowymi roślinkami.
 13. @Totoro to chyba starsze liście są, tak? jak nowe są ok to podlewaj i obserwuj. N tym etapie rzadko wychodzą jakieś niedobory, musiał byś mieć mocno zjechane pH czy np gnijące korzenie.
 14. 10 stycznia wrzuciłem nasionka do wody, czyli 6 tygodni veg i tydzień flo do tej pory
 15. Szybki update: rośliny pięknie wypełniły namiot i idą ostro do przodu. Dam im jeszcze z tydzień i wjedzie fryzjer
×
×
 • Create New...