Jump to content

doominik

Members
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

doominik last won the day on January 21

doominik had the most liked content!

Community Reputation

112 Bardzo dobra

About doominik

 • Rank
  Zna się na rzeczy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @IntoSpace Ładnie idą, oby tak dalej co tam tak zielono w tym boxie?
 2. @Wentyl nie masz wiele do stracenia. Jak wyjdą jakieś niedobory, to będziesz reagował. Na następny grow już będziesz miał o wiele większą wiedzę.
 3. Pewnie będziesz miał problem w tym coco, bo to raczej jałowe medium jest i trzeba by stosować dedykowane nawozy. Przeważnie występują niedobory wapnia i magnezu, bo coco się z nimi wiąże, do tego inne proporcje potasu na kwitnienie. Jak dasz rade ogarnąć nawozy, to trzymaj.
 4. doominik

  Pytania o LEDY

  @JSoN SP250 to bardzo dobry panel, tylko właśnie zabraknie ci kawałek, jak będziesz chciał wypełnić całkowicie tego boxa. Z drugiej strony, jak go dasz na środek, to tylko po 15cm po obu stronach będzie ci brakować, więc bez tragedii.
 5. @mirecki a nie masz do tego jakiegoś schematu?
 6. doominik

  Pytania o LEDY

  @CheMsKuN Ja bym chciał 250-300W/m2, czyli x2 w moim namiocie. Na razie światło mam dobre, ale myślę o zużyciu energii, bo teraz to jest 930W, a chcę mieć uprawę 10 miesięcy w roku.
 7. doominik

  Pytania o LEDY

  @CheMsKuN Ja na przyszłość rozważam zmianę na coś zrobionego pod mój namiot. DIY LED UK-najwyższa półka, jeśli chodzi o jakość
 8. doominik

  Pytania o LEDY

  wygląda identycznie, jak panele używane przez "from seed to stoned" w jego droższym setupie-w starszej odsłonie. Wtedy kosztował chyba z $1000
 9. Dziś zrobiłem mały upgrade-wymieniłem oryginalne zraszacze wilma na takie, które pokrywają większą powierzchnię. Liczę, że dzięki temu będzie więcej korzeni=zdrowsze rośliny.
 10. @Chary wsadź po prostu palucha głęboko w ziemię i będziesz wiedział, czy mają wilgotno. Może jest jakiś problem z korzeniami i dla tego tak wyglądają (może gniją trochę?)
 11. Ja sam gleby nie spradzam, bo mam tylko hydro, ale najlepiej za mało pln sprawdzi się polecany tu na forum kwasomierz glebowy z płytką-kosztuje chyba coś koło 35pln.
 12. Ja bym je podlał na początek, a jak to nie o wodę chodzi, to kolor liści wskazywałby na mało azotu
 13. @Scatman te pH mierniki jak na foto się do niczego nie nadają
 14. @Kalafior Wygląda dobrze. Każda jest troszkę inna, jedna bardziej blada, inna się wykręca troche itd
×
×
 • Create New...