Jump to content

Kartek

Members
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kartek last won the day on November 11

Kartek had the most liked content!

Community Reputation

88 Bardzo dobra

About Kartek

 • Rank
  Buddy

Recent Profile Visitors

224 profile views
 1. zdaje sobie sobie sprawę, dzieki za feedback, będzie poprawa, trochę w gorącej wodzie kąpany byłem przy tym grow, ale coś tam do zapalenia będzie .
 2. Kartek

  IMG_20221110

  52flo znaczy że 52 dzień flo to jest. To jest royal ak od rqs, odmiana szybko kwitnącą FP według producenta 8-9 tyg kwitnienia, niski box 1.2 + kilka drobych błedów w treningu, za dużo stresu, = przepis na karła. @Luznyyy przejrzyj moją fotorelkę, na wegu je trochę za bardzo męczyłem.
 3. Czekamy niecierpliwie xd znów zapowiada sie nieprzeciętnie 😎
 4. łądny pień się już zrobił ten plant to naprawdę będzie bestia xd
 5. Kartek

  IMG_20221008_023808.jpg

  @Luznyyycos w tym stylu
 6. Dodam że cały czas lece zgodnie z tabelką AN ale 50%dawki, caly czas leci nawóz, bez przerw, co 4dni 4litry na 3planty
 7. Długi zjazd do PL mam, a chwilowy opiekun robi zdjecia " budką telefoniczną ", ale żyją mają sie dobrze i puchną. Jak się nie mylę to 48 dzień Flo Odstawiony Big bud a dołożony Overdrive.
 8. @Gitmoim skromnym zdaniem oprysk na robale zanim kwiaty się zaczną zawiązywać. Ale moge się mylić, nie wiem też co tam masz.
 9. Mi się wydaje że się delikatne łódeczki robią, może ci jaśnieje od lampy, ? Za blisko szczytów może te 30,cm. ? @TROUBLEMAKER
 10. Sprawa temat, jestem na wyjeździe 350 klocków od boxa, patrze sobie na apke w moje gniazdko wifi a tu zonk cos odjebałem i właczylem lampę 6 godzin wczesniej niz zawsze na flo, innymi słowy dostała dzisiaj 1 dzień powrotu na wega, i to dzień po ostrej defoliacji , jakie szanse że pohermi po takim podwójnym stresie ?
 11. @Adrianosiku faktycznie kurde żeby ci nie pękło, pierdyknął bym plaster na rane materiałowy możesz go za tydzień/2 zdjąć
 12. @Gibexnator rob przetwory, jeszcze zobaczysz że masło z tego z przezroczystymi bedzie zajebiste.
×
×
 • Create New...