Skocz do zawartości
Gooner

LSD XXL i Choco Candy

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green czyli wynika z tego, że trochę źle rozpoznałem problem i to nie za mało azotu lecz jego nadmiar. Bo to w takim razie ta ziemia jest nieźle napakowana, bo ponad 30 dni Wega na samej wodzie jechałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner dokladnie tak. Jest mocna. Tak szczerze.. to nawet mozna ja dac nizej a od gory lightmixa albo cos lzejszego. 

Do tego nie wiem czy dobrze mysle ale obstawiam na czuja ze wczesne LST w tym przypadku nie pomoglo.. bo wydaje mi sie ze szybciej by obracala tym azotem gdyby rosla od poczatku swobodnie i dac jej to przerobic na start. Niby to tylko LST ale jednak stress.. ktory z pewnoscia niczego nie przyspieszyl.. 

Ale to tylko moja teoria bo ja uprawiam po swojemu i LST robie pozniej 😉 jak poogladasz YouTuba z Kanadyjskimi growerami to nie jest to nic dziwnego.. 30cm i dopiero dogiecie.

Im roslina wieksza tym silniejsza i lep reaguje... 

Teraz lej wode tylko caly czas i obserwacja. Zostaw ja. Daj jej zyc 😛 niech sobie rosnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc 35 dzień i 4 dzień kwitnienia. Wg niektórych roślinka ma za dużo azotu a wg innych za mało więc rozbieżność w ocenie jest spora, ale jeszcze spróbuję samą wodę, gdyż nadmiar jest gorszy niż niedomiar. 
Myślę, że regeneracja po FIM wyszła dobrze. Dzisiaj poprawiałem lst, trochę obniżyłem leda i czekamy na pierwsze oznaki kwitnienia. 

D316F60B-9E27-4597-A8C5-5A693F76F0E0.jpeg

413A7B92-D596-4D71-8139-8BFAC36AD677.jpeg

1B37B92F-398E-46EF-80BC-B6CBE49FF9DA.jpeg

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner w koncu professional 😅

Normalny lightmix ma na okolo 3 tygodni zarcia.. w zaleznosci od glodu rosliny. Moze tez byc ze nie sa to najlepsze z najlepszych nasion.. w sensie ze sort.. i sa srednie.. i dluzej to trwa bo roslina nie jest potworem genetycznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

38 dzień i 7 dzień kwitnienia. Nadal sama woda z racji napakowanej pierwiastkami ziemią. Czekam aż zaczną pojawiać się pierwsze niedobory i wlatuję z Alga Bloom i Royal Sugar. Na bieżąco poprawiam lst. Myślę, że jak na razie wszystko idzie dobrą drogą. W razie czego proszę o oceny 🙂

pozdrawiam!

54CC092B-F52F-4540-9FE2-205FFFDE2BFD.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, 

Kolejna aktualizacja. 40 dzień i 9 dzień kwitnienia. Sama woda nadal. Powoli azot ustępuje i roślinka jaśnieje. Także jeszcze nie czas na nawozy. Już prawie cała powierzchnia doniczek została zapełniona, tak więc jak na razie idzie dobrze i czekam aż roślinka pokaże jakiekolwiek niedobory. Lst na bieżąco poprawiane. 
W razie czego proszę o oceny 🙂

 

Pozdrowienia 

FD8896E4-56A6-4541-AD03-20FDC7F0C0C2.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

42 dzień życia i 11 kwitnienia. Nadal leci sama woda, 2 razy był calmag. Ciągle nie widać niedoborów, azot jeszcze jest, roślinki powoli się z niego czyszczą także czekam jeszcze trochę i zaczynam lać alga bloom i royal sugar. 
W razie czego proszę o opinię. 
Pozdrawiam 

2716764F-286D-4A6B-BED4-F1750B91521D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie!

Aktualizacja co prawda była wczoraj, ale dodam nowe zdjęcia też dzisiaj. Dzień 43 i 12 kwitnienia. Skończyłem poprawiać lst, pozwalam szczytom już normalnie rosnąć. Nadal wlatuje sama woda, dwa razy dałem calmagu. Na kilku liściach pojawiły się małe kropeczki. Nie wiem czy to sugeruje brak czegokolwiek, ale może ktoś mnie uświadomi 🙂

Za wszystkie rady- dziękuję!

97096635-DC4B-4F67-AAE2-75716F224955.jpeg

3A46D605-004E-4991-8994-715A7213D77D.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dumel89 dzięki. Tak myślałem, wczoraj poszedł 0,8 ml calmagu. Zawsze mocno wstrząsam więc uzupełniłem. Zobaczymy czy to poprawi stan rzeczy. Najwyżej powtórzę dawkę przy kolejnym podlaniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...