Skocz do zawartości
Gooner

LSD XXL i Choco Candy

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green dzięki.

Różne oponie czytałem, niektórzy też zalecają takie lst już od 3-4 piętra, że roślina może dać najciekawszy plon. Inni, żeby nie naginać od małego. Różnie mówią i też w sumie mogę się z tym zgodzić, że to lst lekko mogło je spowolnić. Zobaczymy co dalej, ale zastosuję się do zaleceń i zrobię im jeszcze minimum tydzień Wega i przełączamy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner jak wiedza na jakis temat opiera sie o "roznie mowia" to nie jest to wiedza.

Zobacz sobie fotorelacje Zielonego i tak, owszem, mozna. Jednak musisz miec to obcykane tak jak Zielony.  Musisz rozkrecic planta i wbic go nanwyzsze obroty. Musisz go znac i go czuc. Najlepiej jak znasz juz odmiane i wiesz co potrafi. Wtedy odpowiednia ja stumulujesz i wykonujesz pewne ruchy. To ona idzie szybko, zdrowo i przebojowo..

Wtedy mozemy "mowic" ze mozna.

Jezeli jednak czlowiek nie jest fest obcykany i sie uczy tej tajemnej sztuki growingu to warto sobie czasem ulatwic zycie 🙂

Lepiej najpierw cos opanowac i wtedy jako przygotowany wojownik ruszyc w boj 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green z drugiej strony o tej wiedzy o lst przeczytałem i na tym forum, ale najważniejsze, że można testować różne techniki i badać jak to wygląda. 
 

32 dzień wega jak na razie. W zasadzie z tej jednej jestem zadowolony i mógłbym przełączać ale ta druga jeszcze pasuje by kilka dni podrosła. Dwa ostatnie podlania poszły już z  calmagiem w mniejszej dawce. 
 

w razie czego proszę o jakieś spostrzeżenia.

pozdrawiam

3BF76524-D449-4EE3-B2D1-EC7761703066.jpeg

E8A03882-04CD-4FF1-88FB-FF29E1A975AC.jpeg

D39CABE2-D5A3-47B0-9944-B6D7D19AA213.jpeg

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelaczaj to i tyle 🙂 ta mniejsza powinna to nadrobic 🙂 i bedzie elegenacko 🙂

lub

jezeli chcesz mozesz dac im kilka dni na wegu jeszcze, twoj wybor ziom 🙂

Ja bym przelaczyl juz bo potem moze byc ciezko o miejsce 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Przełączyłem. One jeszcze z tydzień i tak będą rosły więc faktycznie to był dobry moment, 8 dni po FIMie a więc regenerację jakąś tam miały.

A więc panny przełączone po 32 dniach weg 😇

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

A więc 34 dzień po wyjściu z ziemi i praktycznie 3 dzień po przełączeniu. Do tej pory jechałem na samej wodzie z racji tego, że ziemia Canna Terra Professional Pro ma w sobie masę pierwiastków. Roślinki jednak pokazały chyba pierwsze niedobory, wg mnie azotu. Dysponuję na ten moment odzywkami:

-alga bloom plagron

-pk 13/14 plagron

-royal sugar plagron

-calmag biobizz

Nie mam nic oprócz zwykłego biohumusa co mógłbym zalać chyba na ten moment. Pierwszy raz weg taki długi, wcześniej na tym etapie żadnych niedoborów panny nie wykazywały. Ponieważ w 34 dniu zwykle byłem już po tygodniu od przełączenia 😇

891E3B27-410A-46EC-B1F9-814BF10D1D3F.jpeg

CA13AE65-D9A7-4EC1-B4F3-F910FD3B8300.jpeg

E0A630CE-1107-4738-95E4-6E1CF84513BD.jpeg

Edytowane przez Gooner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gooner Co prawda ja mam automaty, ale też leciałem na AllMixie, czy tam growmixie od Plagronu. Zgodnie z zaleceniem, przez pierwsze 3 tygodnie sama woda, a następne podlanie poleciało już z 1/4 zaleconą dawką nawozów, następne 2 podlania były z 2/4 dawki, a potem dałem już zaleconą przez producenta.  Niestety nie znam się na dawkowaniu nawozów Plagronu,  ponieważ lecę pierwszy raz na BioBizzie. Ale roślinki u Ciebie już chcą jedzonka ewidentnie 😄 

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...