Skocz do zawartości
Cali_Bastard

LED + HPS // The Plug - Zupreme // 150x300x200 // Bio Bizz Light Mix

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie  to nie jest żadne  ścierwo.  TY SIE ZAPALIŁEŚ  JAK JAKIŚ  ODKLEJONY  TYP  TYLE  W TEMACIE 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard to juz wiem czemu czasem jak palilem stuff z ulicy to szczypalo kakaowe oko jak robilem dwojke.. kurde a ja sie zastanawialem 😄 co jest ze mna nie tak 😄

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Danczan Idź już spać, bo ględzisz to samo, nie zrozumiesz tego, co pisze do ciebie, bo ograniczenia umysłu ci nie pozwolą. Wystarczy nie będzie zgody między nami, ja cię zostawiam, a ty zostaw mnie, bo nie ma sensu prowadzić dalej tej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green zarzuć ostre curry + pedalskie zioło i zapierdalam na departures odebrać cię na lotnisku 🤣
 
Uwazaj dzisiaj na zielonego bo się najaral zioła z plebani i kręci afery 🥷

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard  Schowek na buty , oj nie obrażaj szafki, bo nie powinieneś ze względu na to, co z niej wychodzi :D Ale jasne jak chodzi o twoje projekty to mój jest amatorski, ale sensowny, jak chodzi o plon na własny użytek, a mi o handel nie chodzi, więc projekt, jaki zakłada sporą powierzchnie uprawną nie jest mi potrzebny, bo co miałbym z plonem zrobić spuścić go w ubikacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard  Ale co ja z tego będę miał? Ryzyko niepotrzebne i nic więcej, a nadwyżki bez ryzyka miałby iść do ciebie, jasne sobie sprzedasz, więc zadowolony byś był :D To z drugiej strony też się zgadzam, ja przestanę uprawiać , a ty mi dowoź zioło osobiście, aby sobie zapalił bez przypału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy To to fakt. Ciekaw jestem jakby to zapierdzielalo u ciebie np na 1m2 plus konkretna lampa do tego. 

ale to tylko czysto teoretycznie. Bo wiem jaki jest u ciebie status z upraw i to szanuje. 

@Cali_Bastard Jedyna opcja to zaprosić zielonego do siebie na 4msc wakacje 😅😅

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie smęć, nie zawsze musisz coś ze wszystkiego mieć,  życie nie jest zero jedynkowe. Ale w tym wypadku będziesz miał +100 do swagu na frm a uwierz ze ja przeżyje na luzie bez tej darowizny 🙂

postawisz se swoj wymarzony tron pleciony z konopii, to będzie dopiero wozonko 😂😂

@Brazil Munster zielony to celebryta forumowy, nie godzien jestem takiego towarzystwa 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem foto relacja full wypas się zapowiada , relacja dotycząca tematu 👌 co do komentujących to powinniście sobie znaleźć kobiety i upuścić z krzyża 😂 dajcie pracować dorosłym i swoje sprawy załatwiajcie prywatnie 💪👍 miejmy nadzieję że autor relacji nie zniechęcił się do dalszego prowadzenia bo pewnie nie tylko ja jestem ciekaw dalszego progresu. 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard moon rocks kiedys cos slyszalem ale to raz i zapomnialem.. 😄 cos mi swita.. ze takie kamyczki hehe ale nie bede walil w chuja i szukal w google udajac ze wiem 😄

Wiec tak.. nie wiem 😛

Tys tyle towaru przeoral.. ze dzialasz tam jak Biskup 😄 a ja tu za ministranta robie 🙂 cale zycie bonga fifki wasy wiadra.. i odwieczna walka zeby cos dobrego pochytac 🙂 monterka non stop.. a dopiero teraz start i pierwsze podloty.. w swoim zakresie 🙂 wiec patrze i sie ucze 🙂🧞‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...