Skocz do zawartości
Cali_Bastard

LED + HPS // The Plug - Zupreme // 150x300x200 // Bio Bizz Light Mix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard  Mógłbyś zrobić z tego park rozrywki dla growerów i wpuszczać za opłatą, ludzie by pochodzili między krzakami pooglądali, odstresowali się, pooddychali  pięknym zapachem, blant byłby gratis i wszyscy byliby szczęśliwi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard  Zatem powinieneś nas zaprosić, dać wejściówki vip, jakieś drinki, leżaki rozstawić wśród tych krzaczków, banciki , bonga i jakaś obsługa, co by nas obsługiwała, jako elitę, a dla mnie oczywiście dodatkowo tron, bo król musi mieć na czym siedzieć. :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Danczan Skróty z dupy psa szatana, kału dziwki i pedała tu nie dawaj , nikt gówna tego śmiecia tu nie jada.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Mr.Green Wypisuje skróty godne pedała , jaki pragnie zbliżenia w odbyt , nie lubię pedalskich skrótów, jakie dotyczą fekaliowych bogów tego świata, pierdolonego robactwa, jakie wytępiłbym bez wyjątku , nie trawię śmieci piekła, jebane robactwo.

@Danczan  Nie jesteś typie katolikiem, ale pierdolone ścierwo wyrżnąłbym bez mrugnięcia okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Łooooo grubo 😄 widze ze znalazl sie slaby punkt Krola:D Spoko ja sam ateista jestem. Nie zagorzaly.. poprostu mam wyjebane w te czary i czarne sutanny 😄 ale pierwszy raz widze ze cos Cie tak bardzo poruszylo kolega 🙂 spoko luz 😛 kler tu nie ma wjazdu 😄

Dobrze ze nie jestem ksiedzem co bake sadzi haha bo by byla pizda:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a co maja do tego  geje homofobie?  Człowieku  mylisz  pojęcia.

Więc  jak napiszesz  taki  wysryw to przemyśl dwa raz  albo  dziesięć 

 

Edytowane przez Danczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan no wiadomo.. za slowka sie nie lapmy.. 😛 za nic innego tez nie:D Ja tak bardziej rozumowalem sobie ze Gej to gej wiadomo.. lubi chlopow i tyle.. a pedal to mi sie kojarzy bardziej ze taki co go wyjebali w dupala:D ale w sumie jeden chuj 😄

@Cali_Bastard ja tam nie dociekam:D jest to biore deske i lece:D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Danczan  Wszystko ma ze sobą związek, robactwo piekła , tworzy na ziemi syf w postaci różnych odszczepieńców, ludzi pełnych niemoralnego gówna, jacy tworzą patologie tego świata , ale przyjdzie na nich zagłada, wytępieni będą jak zwykłe szkodniki i to jest piękno sprawiedliwości.

@Cali_Bastard  Na tym skończę, @Tester pewnie wykasuje niepotrzebne dla forum rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...