Skocz do zawartości
Cali_Bastard

LED + HPS // The Plug - Zupreme // 150x300x200 // Bio Bizz Light Mix

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green co  to jest  Resyna? ;O

13 godzin temu, Mr.Green napisał:

Shatter to cos z resyny? Rosin? 😮

ROSIN  Metoda  otrzymywania  ekstraktu 

Edytowane przez Danczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan haha nie wiem czy dobrze napisalem..:D z angielskiego "Rosin" czyli wyciskana zywica praską z temperatura 🙂 nie wiem czy dobrze to odmienilem 😄 i jak to po polsku dokladnie sie mowi 🙂 popraw mnie jesli zyje w bledzie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest Rosin i Resin O Resynie nie słyszałem  ;).  Rosin i resin  dwie  różne  metody ekstrakcji  jedna  prasa  druga  gazem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan o widzisz.. 😄 a ja myslalem ze to jest to samo haha. Myslec nie znaczy wiedziec 😄

no dobra to jest english.. a po polsku? Rodzynki z palonka? Hehe 🙂

Ekstrakcji maszynka sam chce sprobowac 🙂 mysle ze z nastepnego grow bedzie duzo zywicy i zawsze ogladajac YouTuby chcialem tego sprobowac. Paliles ta zywice moze? Czy raczej.. wapowales ja? Bo jej sie chyba jako tako nie pali 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pale  to zamiast staffu ja sam sobie  robię  bho.  Palenie nazywa  się  dabbing  ja  osobiście  używam  bonga  ale można  vapovac

Edytowane przez Danczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan czyli metoda z gazem.. nie jebie to potem tym gazem? Nic nie czuc? Jako produkt koncowy to sie czyms rozni czy maszynka czy gazem? Czy poprostu gazem taniej wychodzi i nie trzeba kupowac maszynki..?

Kurde nakreciles mnie teraz na ta zywice 🙂 musze to ogarnac 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green obejrzyj  film  na yt bho making of będziesz  wiedział  mniej  więcej  ocb.

Ja mam cały sprzęt  ekstraktor  podkładkę  laboratoryjna  pompę  próżniowa.  

Jak używasz  oczyszczonego  butanu  i później   trzymasz  to w próżni  przez  odpowiedni  czas  uzyskujesz  elegancki  produkt  jak z Californi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danczan masz łeb stary, nie dla mnie już takie przejażdżki 😵💫😅

A dla moich potrzeb prasa wystarczy a wiem ze gazem da się więcej wycisnąć natomiast sam proces odparowywania gazu jest dość ekstremalny nawet bez płomienia bo ilosci zapachu/smrodu jest tyle ze cała dzielnia wie ze gotujesz 👨🏻‍🍳🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard dlatego  podkładka  jest laboratoryjna  mega  mała  temp  i dobrze przewiewnie  miejsce  az takiego  smrodu  nie ma aczkolwiek  kumaty  wiedział  by ocb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby coś ale widziałem na cebulce zioło podpisane jako "Cali weed", jeśli to z tej uprawy to kupiłbym bo jest tu pięknie, a jednocześnie podświadomie chciałbym mieć możliwość zrobienia takiego grow, ale nie wszystko można mieć w życiu, na pewne rzeczy przyjdzie czas, więc jak będę miał bezpieczne miejsce to podejmę wyzwanie 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...