Skocz do zawartości
Cali_Bastard

LED + HPS // The Plug - Zupreme // 150x300x200 // Bio Bizz Light Mix

Rekomendowane odpowiedzi

Ps. Wg mnie California i Barcelona przejęły światowe kreowanie trendów/hype’u w branży zielarskiej. 
Nawet topowe coffee shopy w Amsterdamie jak np Grey Area w swoim menu maja głównie gatunki od breederow z tych właśnie miejsc.

@Zielone krainy prawie z każdym gatunkiem mozna zrobic żeby tak wyglądał 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster ogolnie to służy do wytrącania kiefu. Wrzucasz trim lub topy na 3-4 godziny i masz w pudle czysty elegancki kief; bez jebania z torbami, wiadrami, lodem, wirowkami etc. Ściany tego bębna to siatka(mesh) i można kupić od 100 do 200 mikronów. Do tego zabiegu polecam 180 mikronów  bo wtedy mało co wyleci z bębna.

Ziolo musi być suche przed curingiem; wrzucasz na 30-60min. Kief wypada z wewnątrz topa i przykleja się od zewnątrz. 
W tym procesie topy się zbijają a terpeny rozlewają się po zewnętrznej warstwie topa przez co jest mega aromatyczny i wyglada jak towar z górnej półki w coffee shopie.

I voila! oto tajemna wiedza muminków której zapewne nikt na tym forum nie posiada a nie jeden rozkminia jak to możliwe ze taka genetyka istnieje 😉

Urzadzenie nie jest tanie ale sam patent jest banalnie prosty tylko trzeba spróbować pare razy żeby wiedzieć dokładnie jak suchy ma być towar i jak długo ma się turlać.

ps. Dla januszy co myślą ze zrobią bęben z czegos innego i podłącza do wkrętarki.. nie działa, sprawdzałem 😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster z torbami chodziło mi o wytrącanie kiefu. Tak jak masz torby do bubble hashu to możesz tam wrzucić dry Ice i potrząsając uzyskać kief.

 

tak jak piszesz, jak ktos robi sobie drzewko bądź 3 to zakup takiej maszyny jest nieopłacalny.

Widzialem kiedyś na Etsy jakieś amatorskie projekty na małe ilosci ale nie wiem jak i czy to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster sam kief mozna robic w prosty sposob zamrazajac suchy trym i potem przez sitko minimum od 100 mikronow w gore, przeptrzepujesz zamrozony trym i przez sito leci kief.. im mniejsze oczko siatki tym czystszy kief

Ja robilem na sitku do cukru pudru 😄 i maki 😄 i chociaz bylo duzo smieci w postaci pokruszonych lisci itp.  To klepalo i na kilka dni uratowalo zycie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwit ruszył 2 dni temu 

Troche dałem dupy i przy flipie światła wypialem z timera na „chwile” i świeciło non stop przez 48h.

Jak wczoraj otworzyłem namiot to wszystkie liście wisiały jak nietoperze i ogolnie dziewczyny trochę pokurczylo, przykry widok.

Polałem obficie i mikrobami od bio-sys i dzisiaj wyglądają tak 😅

EB7425BA-6989-40E8-8C96-38EBA40B9941.jpeg

9564BF6F-7F2A-4F78-90EA-0B673585368F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...