Skocz do zawartości
Cali_Bastard

LED + HPS // The Plug - Zupreme // 150x300x200 // Bio Bizz Light Mix

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard Fajne rozwiązanie z tymi stelażami z siatką przymocowanymi do doniczki. Też się kiedyś bawiłem w mojej szafce w Scroga, nawet sam sobie wykonałem siatkę pod wymiar. Dziś wspominam Scroga, jako świetny trening, jak chodzi o optymalne wykorzystanie powierzchni uprawnej.

planty.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy geeeeesto 😎

troche pierdolenia z tym jest ale: 

1* można wyciągnąć każda indywidualnie bo wcześniej jak robiłem siatkę na całej powierzchni to było trochę gimnastyki z podlewaniem.

2* scrog jak to scrogg, zero popcornu i max plon z powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard  Scrog to fajna przygoda , ale obecnie dla własnych potrzeb wole prostsze Lst , bo krótszą i łatwiejsza drogą dochodzę do tego czego chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard  ja p i e r d o l e 😄 co to kuwa jest 😄 to jakies zaczarowane drzewo jak z jakiegos horroru co wylazi po nie grzeczne dzieci 😄 ile to czasu zeby takie lodygi byly jak u drzewa 😄 ile to wega mialo 😄

hahaha masakra 🙂 to wylazi z tej donicy jak Dziiinnn z lampy Alladyna 🙂

moje wyobrazenia o uprawie MJ w ciagu roku aktywnosci na tym forum.. zmienily sie jak pojecie ludzi o swiecie gdy Kopernik zatrzymal slonce a ruszyl ziemie 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dobre lst nie jest złe 😂

Mysle ze to stało na wegu z rok. Kiedyś miałem taką matkę z której przestałem ciąć po 6 miesiącach a po 7 przełączyłem na kwit.

Bylo drzewo życia ale i tak daleko jej do tego co jest tym zdjęciu 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard zajebista sprawa z tymi roslinami 🙂 ja to powoli pierdolca fanatycznego dostaje.. juz nawet skarpetki z liscmi gandzi kupuje 😄

Ciekawe ile trwal najdluzszy weg swiata 😄 ze ktos uprawia i nikt mu nie powiedzial ze trzeba przelaczyc na 12/12 i tak leci 5 rok gosciu i narzeka ze mu te topy sie nie chca formowac 😄

patrzac na takich wariatow to wiem ze jestem w przedszkolu 🙂 i to max w drugiej klasie 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard Istny potwór , wygląda jak ośmiornica z tymi łodygami grubymi jak gałęzie drzewa , ale to musiało trwać w cholerę czasu, jak chodzi o wega, by sie tak rozrosła.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkret to wyglada 🙂 i na pewno lepsze rozwiazanie niz jedna siatka dla wszystkich 😄

podziwiam za zapal i poswiecenie 🙂 zeby takie cześki jak ja mogly sie czegos nauczyc 😄

A co to za voodoo siatka wisi pod sufitem.. z jakimis koscmi poprzednich ofiar do czarow rytualnych 😄

Ten jeden stelarz ma 50x50 cm? Na rosline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Cali_Bastard  Jak ty w PL to trzymasz to qrde masz nerwy ze stali :D Jednak robota zacna, pomysł i wykonanie na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr  Cali jest on Californii. 
California oraz Colorado i Vancouver to miejsca skąd pochodzą moje ulubione odmiany.

Cali to w slangu zielarzy premium_weed, wyhajpowane zioło z puszek i kolorowych torebek w rzeczywistości jedynie egzotyczne genetyki których topy poddane są procesowi po którym wyglądają tak 😉

image.jpeg.d6695aa9bf0f5f222df88cb992ece3bf.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...