Skocz do zawartości
Cali_Bastard

LED + HPS // The Plug - Zupreme // 150x300x200 // Bio Bizz Light Mix

Rekomendowane odpowiedzi

2x800W Led + 1000W Hps z parasolem

22x Zupreme

namiot: 150x300x200

Ziemia: biobizz light mix

donice: 15 L

Nawozy: te co zawsze 😏

 

start:

48DD99F6-029F-46AC-A385-651ABBCDAC3E.thumb.jpeg.5ae5ef353701d966dc4e8eaee7ad8d2e.jpeg

Edytowane przez Cali_Bastard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toping jak w morde strzelil 🙂 ile one mialy? Dwa tygodnie jak je skrociles? Dlaczego przyciales jej liscie? To mnie ciekawi 🙂 dlaczego ja tego nie robilem 😄 dawaj siatke panie 🙂 chce zobaczyc mistrzowskiego scroga :):):) czegos sie czlowiek nauczy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Równo dwa tyg.

Jak utniesz końce starych liści po topingu to roslina jakby już spisała je na straty i cała moc pójdzie w te nowe stożki. Oczywiście dalej będą służyć do transparycji ale jakby roslina nie bierze już ich pod uwagę.
Jak tak nie robiłem to zazwyczaj dwa dni po topingu roślinka wyciągała je na 10-15cm łodygach jak satelity żeby nimi łapać słoneczko i wolniej krzaczylo. Natomiast dlaczego tak nie robiłeś odpowiedzieć nie umiem 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

Zajebiście się to zapowiada, na pewno będę obserwował ciekawi mnie wynik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cali_Bastard zajebioza sie zapowiada. Juz wiem ze czegos sie naucze. Moj scrog przerodzil sie w jakas jeb..ana dzungle 😄 wszystko wyjebalo grubo ponad siatke i stracilem nad tym kontrole 😄

ile bedziesz trzymal to na wegu? 

Przy tylu sztukach to tam bedzie istny dzzzunggellll 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green nie wiem ziom ile. Aż będzie pod siatkę wchodziło bo każda donica będzie na osobnej ramie zreszta obserwuj to zobaczysz ciekawy patencik 😎

@Piotr111111 będzie full ale z tych wszystkich to zostanie docelowo 16.

Lubie mieć kilka sztuk więcej do selekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...