Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical, RQS White Widow //50x50x85//4x bulb led

Rekomendowane odpowiedzi

I apropo. Niech ktoś mi teraz powie, że do ingrow trzeba mieć cały zestaw SpaceX xd szafka - aluminium - wiatrak biurkowy usb - rozgałęziacz i kilka oprawionych żarówek = całkiem przyzwoity efekt 😁 kupiłem nawet nawilżacz.. ale go NIE używam bo wilgoć utrzymuje się między 50 a 60% 🙂 jest moc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester nie no, nawet trochę bardzo. Vega powinienem kończyć na 20tym dniu i tak jak @Udyr doradził - zrobić topa na reszcie z 1 piętra. Mały metraż, ale gdybym był przy tym co drugi dzień to napewno lepiej bym korygował ich wzrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant mówiłem o tym żeby usunąć 1 piętro wogole to pierwsze nad liścieniami (te okrągłe pierwsze listki), a główny stożek wzrostu nad 3-4 zależy ile chcesz mieć odrostów. Może źle to ująłem to fakt.

Jutro Ci wrzucę jak to wygląda w praktyce na moich świniach 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę brakło czasu podglądać co u ciebie a tu się busz zrobił 😂

Będziesz topy zgniatać wzajemnie chyba żeby zamknąć tą szafkę pod koniec 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 48/47/32

WW

 

20220601_135119.jpg

20220601_135138.jpg

20220601_135147.jpg

Crit

 

20220601_135638.jpg

20220601_135731.jpg

20220601_140002.jpg

Nie zauważyłem wcześniej ale okazało się że straciłem jeden szczyt u WW. Ms. X chwilowo nie na zdj. Co nowego to tyle, że do papu dodałem Bud Candy od AN. I to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...