Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical, RQS White Widow //50x50x85//4x bulb led

Rekomendowane odpowiedzi

@ragazza to ze masz balagan w namiocie to nie moja wina. Jakos Ci co uprawiaja na hali nie narzekaja ze za duzo tego maja 🙂 w nie jedna dzungle ludzie sie wjebali 😄

mozna miec kilka metrow powierzchni i nie musi to byc uciazliwe.. dla mnie z pewnosci by nie bylo wiec.. albo ogarnij swoj rejon albo daruj sobie kiepskie rady. U mnie na kilku metrach bylby porzadek zrownowazenie i spelnione marzenie.

... i nie lubie jak ktos mi mowi co bedzie dla mnie lepsze tylko dlatego ze nie ogarnia czegos z wlasnego doswiadczenia. Jak masz tam problemy to zmien podejscie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green co ma porządek w namiocie do tego jak się w dżungli pracuje xd? 

Skąd możesz wiedzieć jak się uprawia na kilku metrach jak w życiu zrobiłeś jedna uprawę w namiocie 0.25m.

Ja ci żadnych rad nie dawałem, napisałem Ci tylko, że w dużych namiotach się pracuje chujowo, bo w życiu czegoś takiego na oczy nie wiedziałeś, więc raczej tylko w twojej glowie się fajnie w takim namiocie pracuje. 

Zluzuj gacie, bo nie miałem nic złego na myśli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ragazza a co ma piernik do wiatraka..

                                   tyle samo liter..

Gacie mam zawsze luzne. Ciesze sie ze nie miales nic zlego na mysli. Ja rowniez nie.

Mysl sobie co chcesz i ja te sobie bede myslal co chce. Na tym to polega 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green wiadomo, obyś kiedyś miał taki namiot i jak będziesz podwieszal szczyty w późnym Flow, i cie będzie chuj strzelał, to może se pomyślisz, "kurwa, miał ten debil rację jednak" pozdro 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...