Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical, RQS White Widow //50x50x85//4x bulb led

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Eddie Plant To zdjęcie z włączonym ledem, a pokażesz to bez ledów?

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Eddie Plant Skieruj także bliżej obiektyw na te liście, by lepiej było widać zmiany, jakie występują na tych liściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Zmieniłem trochę setup. Teraz mam namiot 60x60x140 🙂

 

20220720_153142.jpg

A o to Ms. X. Puchnie, że hej 🙂 i nie obyło by się tak gdyby nie mój dobroczyńca @Mr.Green ^^ kolejny raz dzięki morda

20220720_152220.jpg

20220720_153206.jpg

20220720_153210.jpg

20220720_153215.jpg

A tu powiększone zdjęcie bez światła led niby wciorniastek. To chyba coś innego jak porównywałem ze zdj z internetu

20220720_152257.jpg

20220720_152313.jpg

@Udyr @Zielone krainy

Dodam, że powoli zaczyna się określaś Ms. X. Kto ma sprawne oko to zauważy o co chodzi 🙂 w każdym razie gatunki kandydatek zawężają pole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Eddie Plant Zrób oprysk pod liście olejem , one nie składają jaj w ziemi, ale na roślinie, przyklejają do niej swoje jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to idzie, szkoda że dopiero teraz namiot, ale i tak że się zdecydowałeś jak dopiero co lipa była to gratki za odwagę.

Co do wyciorków nie pomogę bo nie miałem na szczęście z nimi do czynienia jeszcze.

Z czego namiot? Jak oceniasz wykonanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PrzeMIX namiot mammoth lite60. Wykonanie bdb, z zewnątrz materiał ala skóra, od wewnątrz wiadomo standardzik. Ale montaż to 5 minut roboty. Zobaczymy jak się sprawdza w praktyce. I ciiiszej o tym prympale xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dziś poszła jednak ścinka bo kolejny projekt wykiełkował i muszę przełączać światło na 18/6. Ścinka poszła w 87 dzień od kiełka, prawie 9ty tydz. Kwitnienia. Była to Royal AK. Nie porobiłem zdjęć bo już mi się nie chciało xP 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

@Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...