Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical, RQS White Widow //50x50x85//4x bulb led

Rekomendowane odpowiedzi

@Eddie Plant nie No Ok tylko ty masz żarówki to dodaj do tego jeszcze 25cm czyli masz z 15 cm wzrostu max wyzej nie pociągnięsz doniczki podłóżne ale to tez ci duże nie wejdą obyś problemu nie miał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato cały czas kombinuje z przerobką boxa. Myślę, żeby swiatła dać na tylniej ścianie u góry w rządku tak by pod kątem świeciły na planty

Miałem już boxa 40x40x80 i 4 auto w nim. Dałem radę 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 zrobiłeś mi dzień 😂

A później przy paleniu wyczuwalny smak ziemi cytrusów i wczorajszych skarpet 😂 

@Eddie PlantTrochę się wyciągnęły nie wiem czy przez tą ciemnie co była czy nie dać im jeszcze niżej tych żarówek żeby nie porosły wysokie 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Eddie Plant napisał:

myślisz ze zapach przebije się przez 2 pary drzwi ?

Masz choć małe okienko w pomieszczeniu gdzie stoi box? Jak tak to w podobnej aranżacji mój namiot stoi, nic nie czuć poza pomieszczeniem. Jedne drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie i Panie. Dziś poszedł fryzjer zasłoniętych wiatraków, Mr. X został przesadzony do docelowej 5,9l doniczki. W sumie wszystkie trafiły do 5,9. Zapodany został bio grow 4ml/l i rhizotonic 6ml/l. Wszystkie obficie podlane. Tryb też już przełączony 12/12. Zdj. Narazie nie wrzucam bo zapomniałem cyknąć ale Panie mają się bdb 🙂 następnym razem wrzuce fotki. Aa i mam mały problem z wilgotnością, ale postaram się to jakoś skorygować.

Pzdr

I jedno małe spostrzeżenie: Critical nawet na wegu śmierdzi baksą jak dobry worek. Natomiast WW zapach ma zwykłego planta z pod kasztana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...