Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical, RQS White Widow //50x50x85//4x bulb led

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę szkoda, nie wyglądała tak źle nawet powiedział bym że to mogło być nie od lampy a od jakiś deficytów.

U mnie też w słoiku pusto, do ścinki jeszcze jakieś 2 tyg + suszenie tydzień/dwa, od 2 tygodni czyszczę młynek 😅 miałem cały zbiornik pełen kiefu miało być masło a są blanty z tyteksu i kiefu oraz lufy 😂🤣😅

Trzeba uważać z ilością bo jak sztagana raz do parku uwinąłem a dałem srogo to z dziewczyną miałem powrót życia, zaliczony kebab i McDonald's a droga trwała wieczność. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagrom

@Eddie Plant Nie jest aż taka szczupła dobrze wygląda. 

A jak White Window bo jej akurat jestem mocno ciekaw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Mogles poczekac jeszcze, koncowka tez jest wazna 😆 no ale klient nasz pan 😄

Jezeli nie mozesz powiekszyc boxa to musisz inaczej rozplanowac nastepna uprawe. Sam toping to za malo. Plant i tak strzela jak z procy po przelaczeniu. Widze u siebie rozne rodzaje ciecia i mainline jest super alternatywa dla malych boxow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać panowie, że to jak rośnie ten darmowy critical przerasta moje oczekiwania xd pomimo wielu błędów, braku czasu i generalnie szafkowym boxie, to topy puchną w cholere. Mój kolejny wybór to 3x Critical. Apropo, ktoś już zgaduje co to za Ms. X? Xp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

87 Dzień Critical - ścinka

20220710_102024.jpg

20220710_105646.jpg

20220710_105728.jpg

Wiem, że jeszcze by spuchło, ale terminy gonią. Lecą do mnie 3x critical od rqs i startuje z nowym projektem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co tu sie dzieje xd generalnie zjebal3m bo w polowie kwitnienia zrobilem supercropping.. i generalnie i to pomoglo i zaszkodzilo... 87 dzień criticala? Duzo za duzo. Ale w ponad polowie chujowa lampa. Moge powiedziec tylko tyle, ze wąsa robie na dwa razy 😊

Generalnie szukajcie lepszego zioła na ośce. No nie znajdziecie xd i wie yo kazdy kto odpali swoj stuff

Teraz będę robić 3x critical pod tym ts 600. Bedzie gicior w chuj. Juz Teraz to wyglada jakby top z topa wychodzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...