Skocz do zawartości
Eddie Plant

RQS Critical, RQS White Widow //50x50x85//4x bulb led

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tester napisał:

@Eddie Plant światło niżej bo się wyciągają 

Wyciągneły się bo 24h były na 2 dzień w kartonie zamkniete xd teraz moc idzie w produkcje liści a wzrost jest taki sam jak przedwczoraj.

@grolsch3 narazie chcę je mieć blisko siebie. Bo box pod zupełnie innym adresem a teraz trzeba je troche babysitować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 @Udyr @Tester @konopny_janusz tak sobie myślałem, czy nie lepiej było by wmontować tam 4 doniczek tych kwadratowych co miałem wcześniej zamiast dwóch dużych. Te kwadraty są 5,9 litrowe i wejdą lekko 4 plus nawilżacz 5o litrowy. Co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz poznać opinię mą to powiem tak: zależy co chcesz osiągnąć. Kilka podobnych do siebie odmian, żeby szły równo, żeby było czasami posmakować co innego, cięcie na dwa, max 4 szczyty i wycinanie wszystkiego dookoła-czemu nie. Zabawa, treningi, skille, może nawet więcej g to proponuję 1, max dwa krzaki. Ja kisze 3 w 0.25 i już wiem że w opcji 1 przedstawionej wyżej to tak, ale teraz żałuję. Jedyne co to zjebałem jednego early thai skunka i cieszę się że w namiocie siedzi jeszcze ten lsd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Eddie Plant napisał:

@grolsch3 @Udyr @Tester @konopny_janusz tak sobie myślałem, czy nie lepiej było by wmontować tam 4 doniczek tych kwadratowych co miałem wcześniej zamiast dwóch dużych. Te kwadraty są 5,9 litrowe i wejdą lekko 4 plus nawilżacz 5o litrowy. Co sądzicie?

Ja bym dał 3 tylko żeby były tej samej wysokości jak mówi @grolsch3

Zawsze będzie zapas jak by coś na start poszło nie tak, pamiętaj że box masz 85 cm wysokości. Dużych roślin tam nie zmieścisz 

W mniejszych doniczkach porosną na pewno niższe.

Edytowane przez PrzeMIX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co mogło mi zblokować tego darmowego Criticala? Jest starsza od WW o 1 dzień a wygląda jakby była młodsza o conajmniej dwa. Wilgotność 50%-70%, temp między 27 C a 30 C. Myślę, czy go czymś nie zastąpić.. nawet łodyga jest węższa niż WW...

Za mokro? Dodam tylko że obie rozwijają się w Tych Samych warunkach

20220428_134703.jpg

20220428_134725.jpg

20220428_134834.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 10/11

raczej pozbęde się tego crita. Już w ziemi ziarenko niespodzianka siedzi 🙂

z biegiem czasu zobaczymy czy odgadniecie co to takiego xd

20220430_140412.jpg

20220430_140755.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eddie Plant nie badz brutal daj mu szanse. Ja posadzilem Purple Lemonaid i od poczatku mial brzydkie listki jakby wysyuszone i takie co oddaja skladniki na koncowkach a teraz ma 105 cm automat i potezna glowna cole. Galazki sie uginaja i jest fioletowy jak ja jebie :))

 

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Critical pójdzie jak wody straci doniczka, moje jedno Gelato ususzyło listki startowe w skórce z pestki a i tak wyszła ale jak słaba genetyka to i tak będzie ubolewać bardziej przynajmniej w moim przypadku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień życia Mr. X 😁

Generalnie dobre geny. Przedwczoraj był wrzucany do kieliszka i wieczorem na papier. Wczoraj rano patrzę - kiełek. To do ziemi. Dziś narodziny.

20220501_125308.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...