Skocz do zawartości
ZielonyUzytkownik

MOCNO niesymetryczny rozwój rośliny?

Rekomendowane odpowiedzi

@Udyr te dawki są na 2l. Alga grow i alga bloom maks dawkowanie mają 4ml/l

Obecnie lałem zgodnie z tym dawkowaniem a i tak nabawiłem się przenawożenia. 

ogólnie brakuje tam calmagu w tym zestawieniu, nie wiem czemu plagron go w ogole nie ma w ofercie. Ale mam biobizz calmag i bede go lal tak jak tam zaleca biobiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą podlałem rosline green sensation i calmag ph 6.0 i wyplynelo mi 6.6. Oczywisicie wskazowka na shitowym mierniku gleby nadal miedzy 7 i 8 (bez zmian)

na pewno rozbieżność pomiedzy wlanym i wyciekiem sie zmniejszyla. Ostatnim razem rozbieznosc ph wynosila 0.85, teraz 0.6

Edytowane przez ZielonyUzytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ZielonyUzytkownik Plan jest wstępnie ok, ale w uprawie trzeba to lekko modyfikować w zależności od zapotrzebowania rośliny, zaczyna się od niższych dawek niż poleca producent, a potem się je sukcesywnie zwiększa w miarę powiększającego się zapotrzebowania roślin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem konkretne dzienniki na growdiaries i połączyłem do kupy z zaleceniami producentów i obecnym stanem wiedzy. Na następna uprawe opracowałem sobie poniższy plan żywienia. Myślę, ze tym razem bedzie ok i nic nie przenawożę😬 
wszelkie sugestie mile widziane
PS. ilości odżywek podane na 1l wody
feed.png

Edytowane przez ZielonyUzytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx @konopny_janusz @Zielone krainy @Udyr Panowie co sądzicie o stanie obecnym? Zastanawiam się czy kisić jeszcze tydzień czy ścinać jutro/pojutrze. 
Jutro zacznie się 10 tydzień od przełączenia lamp na 12/12. 
trichomy obecnie mleczne i w każdym miejscu widoczne są pojedyncze bursztynowe

E46075B8-B714-426F-B231-FF749F5D7728.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyUzytkownik Ładne mięso proszę pana 😄

Skoro bursztyny się pojawiają to już Ty decydujesz czy chcesz mieć bardziej energiczne lub kanapowe palenie.

Fajnie obsypane.

Kiedy ostatnio dawałeś im papu ? Z tydzień samej wody zawsze jest na plus. Nawozów się pozbędziesz. Chyba że już jej lejesz samą wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr ostatnie papu dostały w zeszłą sobote. Ogólnie myślałem zeby robić tylko tydzień flusha, ale coś na tą chwilę niechętnie liście pozbywają zieleni.
Na temat samego flusha też są różne opinie czy faktycznie coś daje. Bo skoro po suszeniu ma miejsce wielotygodniowy/wielomiesieczny curing to flush nie powinien miec az takiego znaczenia jesli chodzi o smak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielonyUzytkownik Jak dasz jej samej wody to w moment zmienia kolor. Im mniej nawozów i chlorofilu tym lepiej.

Możesz również dobrze ściąć na raty i dać tydzień topkom z dołu na wyssanie się. Miałbyś porównanie czy jest sens robić tak następnym razem.

Ile indukowały po przełączeniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...