Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Hydro DWC / Lumatek Attis 200W / Lemon Cheese - Green House Seeds / 80×60×160 0.48m22

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Barney's napisał:

@ArteK zioło które jest sprzedawane i jest dopuszczone do obrotu jest tylko i wyłącznie na nawozach mineralnych i tylko tyle wiem więc tylko tyle się wypowiem 

Nie tylko wpływają na topy podłoże czy nawozy może i być w hydro ale jak za dużo sknocisz to i w hydro będą luźne czy nawet lampę dasz za nisko i przez lampę połowę plonu miałem w luźnych topach bo foxy wyjebalo 

I zależy też od jakości nasion no od wszystkiego poprostu

Nie chce nikogo obrażać ale wiedza Polaków a forum zagraniczne to jest przepaść a na tym forum każdy ma swoje zdanie i nie da sobie przetłumaczyć mnie np na tym forum już większość nie lubi bo pouczam i twierdze ze pierdola bzdury 😄

Nie mam zamiaru napewno na siłę ty uszczęśliwiać 😢

nie nie lubia cie bo pouczasz, nie lubia cie przez sposob jaki to robisz, w sumie w kazdej relacji zawsze jestes najmadrzejszy xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

82 dzień / 22 dzień kwitnienia 

Przedświąteczne porządki. Wymieniłem wode w zbiorniku i wypłukałem porządnie korzenie w czystej wodzie. Wypłynęło sporo jakis robaków (prawdopodobnie skoczogonki) plukanie zajęło mi ponad 2 godziny. Usunąłem liście wiatrakowe które przeszkadzały. Już ich nie ruszam niech sobie kwitną.

Ph 6.0 Ec 1.9 Ppm 0.95 temperatura wody miedzy 17 a 20 stopni. 

Temperatura w dzień około 23 stopni, wilgotność w okolicach 60%, w nocy 17 stopni, wilgotność ponad 60%

Wszystkim życzę zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia! 🙂

20211222_174316.jpg

20211222_174323.jpg

20211222_174334.jpg

20211222_174402.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx jak będzie naprawdę gęsto to coś tam usunę. Nauczylem sie juz nie dotykać w ogóle roślin po 3,4 tygdoniu flo. Każde jakies oderwanie czy odcięcie liścia to krok do pleśni. U mnie jest dość wysoka wilgotność ponad 60% i staram się unikać uszkadzania roslin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster ciężko mi ocenić bo nie mam porównania. Ale główna łodyga i odrosty są potężne. Nie jestem pewien czy to od rihno skin czy poprstu od uprawy w hydro. W ziemi taki grubych łodyg nie miałem. 

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 tydzień / 38 dzień kwitnienia

Rośliny rosną, coś tam powoli zaczyna przybierać. Dzisiaj do dolewki zamiast aqua flores dolalem 25% PK. Kielichy w środkach topów są o wiele wieksze niż przy w ziemi. Zapach jest jak na ten czas dość intensywny. Za miesiąc planuję ścinke. 

EC 1.9 ,Ppm 0.95 ,Ph nic nie reguluje stałe 6.3

@UKTHC

20220107_204910.jpg

20220107_204846.jpg

20220107_204834.jpg

20220107_204823.jpg

20220107_204812.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek!  Gęstwina, sporo ich tam, jeden na drugim, jak u mnie na poprzednich uprawach, jak zaczną puchnąć to będzie ciężko wszystkie szczyty obok siebie pomieścić, ale coś wykombinujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...