Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Hydro DWC / Lumatek Attis 200W / Lemon Cheese - Green House Seeds / 80×60×160 0.48m22

Rekomendowane odpowiedzi

Też się wahałem, czy nie przytrzymać do następnego weekendu, ale pojawiać się zaczęły bursztyny wszędzie więc decyzja poszła o science już. Zresztą i tak od przełączenia światła minęło 10tyg 😉 to trzymam kciuki, żeby przez ten tydzień jeszcze dobrze dojebały 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx też się boję u siebie o pleche ale mam wyjebane najwyżej odetnie się kawałek topka. A dwa planty już mają po 130 dni i dopiero mleko jest, czekam do bursztynów myślę że za 2 tygodnie robię kosę w połowie lutego 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 dzień kwitnienia.

W boxie zapanowała jesień. Roslina po lewo wysya chyba wszystko co ma w sobie. Z rośliną po prawo jest cos nie tak bo od paru dni dostają sama wode z Ec 0.27 a nawet liscie w niej nie zrobiły sie jasne. W następny weekend planowana ścinka.

20220130_144757.jpg

20220130_144806.jpg

20220130_144813.jpg

20220130_144819.jpg

20220130_144824.jpg

20220130_144834.jpg

20220130_144839.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! ok, trochę mnie uspokoiło bo kiedyś mówiłeś że plecha ci weszła od macania topów, u mnie jest poniżej 30% a musiałem ostatnio porządnie wymacać że by usunąć martwe liście przytopowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...