Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Hydro DWC / Lumatek Attis 200W / Lemon Cheese - Green House Seeds / 80×60×160 0.48m22

Rekomendowane odpowiedzi

Dwójkę z przodu na pewno wykręcisz, a to co ponad możesz nazwać sukcesem, bo 1g z wata to już jest całkiem dobry wynik. Trzeba też pamiętać, że to Twój 1 raz w hydro, więc przecierasz przed sobą nowe szlaki.. Doświadczenie zdobyte w ziemi napewno tylko zaprocentuje 😉 żadnych braków nie wykazuje to znaczy, że są prowadzone dobra ręka 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12/12/2021 o 16:14, Dobry_Człowiek! napisał:

@grolsch3 sie zobaczy. Jak narazie początek kwitnienia jeszcze sporo przed trymowaniem. Mysle ze do końca stycznia powinny dojść 

Co ma piernik do wiatraka ? Weg to weg to nie automaty ważne żebyś teraz nic nie spierdolił

W dniu 12/12/2021 o 16:32, Dobry_Człowiek! napisał:

@fxxx1337 no chciabym żeby było te 200g. to tylko 1g z wata. Przy hydro może wyjść. Ale też nie musi bo sporo błędów na początku.

Tu miało być xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 09/12/2021 o 18:41, Dobry_Człowiek! napisał:

69 dzień /  24 dzień od zmiany światła.

Coś tam powoli sobie rośnie. Co jakiś czas usuwam największe liście wiatrakowe te które najbardziej przysłaniają dolne partie, ale to w malych ilościach. W weekend zmieniam odżywki z wege na flo.

 

 

20211209_173212.jpg

20211209_173224.jpg

20211209_173243.jpg

20211209_173250.jpg

20211209_173311.jpg

20211209_173318.jpg

20211209_173357.jpg

20211209_173403.jpg

20211209_173422.jpg

20211209_173438.jpg

20211209_173448.jpg

20211209_173552.jpg

Ale piękne 😯😯

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK powiem szczerze ze nawet nie będę podniosił lampy wyżej bo dolne patrtie tez muszą dostać odpowiednią ilość światła. Widze ze im sie podoba ta wysokość lampy i narazie nie bede nic zmieniał. To nie jest lampa hps i sie tak nie grzeje 

@Udyr w górę juz nie widzę zeby szły. Tylko liście musze dość często usuwać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! no i dobrze sam zobaczysz jak bedzie kwiatostan siw rozbudowywał, wygłada to naprawde solidnie od korzenia po łodyge 200 to z palcem na sprzęgle powinieneś skosić. Niech rosną zdrowo i cieszą oko i umysł 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK narazie nie napalam sie na dobry finał tej uprawy. Mam mały problem bo w zbiorniku pojawiało sie trochę małych robaków przypominających skoczogonki tylko ze one pływają po tafli wody. Widać ze próbują sie z niej wydostać. Co jakiś czas usuwam je ze zbiornika drobną siatką do ryb akwarystycznych i jest ich co raz mniej. Na dniach wymieniam wodę i przeplucze porządnie korzenie. Jak sie ich nie pozbędę całkowicie to codziennie będę z nimi walczył. Chodź nie jestem aż tak bardzo tym zmartwiony bo czytałem w paru artykułach zeby nie usuwać całkowicie skoczogonkow bo odzywają sie tez obumarłymi starymi korzeniami.

 

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! wczoraj czytałem to samo ze ponoć w małych ilościach korzystnie wplywają na system korzeniowy.

Zbiornik wrzątkiem przelej napewno jak jakieś jajca są to sie ich wyzbędziesz, mialem 3 automaty w ziemi z westlanda, 20 dzien 3 dni nie bylem przy boxie na 4 dzien otwieram a tam cała masa tego, chciał nie chciał trzeba bylo wyjebczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's ziomal leci tylko na hydro. To wiem co pale i jak wygląda budowa topa? 😋

Dlaczego w Hameryce palenie z hydroponiki jest lepszej klasy pro czy jakoś takoś.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK zioło które jest sprzedawane i jest dopuszczone do obrotu jest tylko i wyłącznie na nawozach mineralnych i tylko tyle wiem więc tylko tyle się wypowiem 

Nie tylko wpływają na topy podłoże czy nawozy może i być w hydro ale jak za dużo sknocisz to i w hydro będą luźne czy nawet lampę dasz za nisko i przez lampę połowę plonu miałem w luźnych topach bo foxy wyjebalo 

I zależy też od jakości nasion no od wszystkiego poprostu

Nie chce nikogo obrażać ale wiedza Polaków a forum zagraniczne to jest przepaść a na tym forum każdy ma swoje zdanie i nie da sobie przetłumaczyć mnie np na tym forum już większość nie lubi bo pouczam i twierdze ze pierdola bzdury 😄

Nie mam zamiaru napewno na siłę ty uszczęśliwiać 😢

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...