Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Hydro DWC / Lumatek Attis 200W / Lemon Cheese - Green House Seeds / 80×60×160 0.48m22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek!  Jakieś sznurki od góry może, jak u mnie, coś będziesz musiał z czasem wymyślić, teraz jeszcze jest ok, ale za "chwile" pewnie będziesz musiał coś zrobić, bo jeden top będzie kleił się do drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek!  No tak, ty jeszcze dodatkowo masz utrudnienie związane z rodzajem uprawy, jaką sobie wybrałeś, ale doświadczony jesteś, a do tego pomysłowy, więc coś wykombinujesz, Ja dałem od góry sznurki, bez nich by mi szczyt leżał na szczycie, a to niebezpieczne pod względem plechy głównie, jak chodzi o moje spojrzenie na tą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakąś cysternę z odżywkami zamów, żeby to dokramić jak zacznie puchnąć 😅 

Wyglądają kozak 💚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! No dobra a jak goście na yt robią automaty i wywalają na kwitnieniuu prawie wwszystkie liście jak robią SCROG'a albo teżnie. a mają wilgotność 70%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lemon Gelato każdy ma jakieś swoje techniki uprawy. Ja niechce stresować roślin na tym etapie kwitnienia. Nie wiesz czy ci goście z yt na sam koniec nie mają nasion w topach. Ja sie nauczylem wogole nie dotykać roślin po 3 tygodniu kwitnienia. Każde uszkodzenie rosliny to krok do pleśni bo w miejscu uszkodzenia wydzielają sie soki i gromadzą bakterie.

18 godzin temu, Udyr napisał:

@Dobry_Człowiek! Ale one wesoło lgną do światła 🙂

One maja tak po rhino skin 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx napewno dwie rosliny przy dwc na tym metrażu to za dużo. Nie ma jakieś tragedi z mierzeniem ec i ph. Używam odzywek canny one same kontrolują ph. Trzeba tylko dojść do tego ile wlac odżywek. Jedyny problem to wymiana wody. Jest dość uciążliwy przy dużym zbiorniku i zajmuję to trochę czasu. Wyjęcie korzeni z tak małego otworu jest tez dość trudne zeby nie uszkodzic korzeni. No i problem to temperatura wody w zbiorniku. Jak ktos nie ma chillera to prawie gwarantowany problem z korzeniami. Dobrze ze mam od dłuższego czasu niską temperature na zewnątrz bo prawdopodobnie uprawa by tyle nie pociągnęła. A ocenie dokladnie po zbiorach 🙂 

@Danczan 8 tygodni. Ja licze zawsze tydzień więcej i obserwuje trichomy. Jak są dobrze mleczne to ścinam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Przy dwóch pannach jest tyle roboty a co dopiero przy trzech i więcej to ło Jezu. Generalnie tak widzę że albo wrócisz do ziemi lub spróbujesz koko ewentualnie jeżeli zostaniesz przy dwc to z jednym krzakiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx nie masz racji jak masz system rdwc a do tego jakiś dodatkowy zbiornik zasilający wcale nie ma tak dużo pracy. Trzeba poprostu kupić dobry system i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx@Dobry_Człowiek! W Twoim wypadku spróbował bym na jednym wiadrze i pociągnął dłuższego wega niz bawić się w pojemnik typu Willma. Ja po pierwszym dwc zmieniłem system na Rdwc bo latanie od wiadra do wiadra jest męczące to prawda ale plon to rekompensuje. A miałem 9 plantow i nie powiem ze co 2-3 dni trzeba było poświęcić z 1-1.5h. Na pewno nie jest to system dla leniuszków ale teraz juz wiem ze rdwc na pewno sprawdza się lepiej  pozatym jak przyjdzie wiosna lato nie ma problemu do podłączenia chillera a juz wiem ze przy wyższych temp bez tego ani rusz

Edytowane przez Danczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...