Skocz do zawartości
Dobry_Człowiek!

Hydro DWC / Lumatek Attis 200W / Lemon Cheese - Green House Seeds / 80×60×160 0.48m22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@UKTHC Niczego nie prorokuje, nie wróżę itd. To tylko moje zapatrywania na to, co sie obecnie na świecie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12/12/2021 o 16:04, Dobry_Człowiek! napisał:

72 dzień / 27 dzień od przełączenia 

Wczoraj zmieniłem wode w zbiorniku i zamiast odżywek na wege poszła dawka canna aqua flores.

Na 20 litrów wody dodałem:

61ml - canna aqua flores A+B

40ml - hydroguard 

50ml - cannazym 

40ml - rhino skin 

2.5g - great white 

Ph - 6.0, Ec-1.9, Ppm-0.96

Temperatura wody w zbiorniku między 18 a 20 stopni.

Warunki w dzień 23 do 25 stopni wilgotność między 60 a 70%, w nocy 18 do 20 stopni i taka sama wilgotność.

20211212_145547.jpg

20211212_145607.jpg

20211212_145615.jpg

20211212_145644.jpg

@Dobry_Człowiek!Pytam bo tutaj napisałeś ze dałeś na 20l wody 40ml hydroguarda a w tabeli na opakowaniu jest 2ml na galon 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!Dlatego pytam bo zaczęłem tego używać i nie wiedziałem czy trzymać siw tabelki czy posiłkować się informacjami z forum. Niestety ale korzenie w moich plantach zaczęły jakoś marnieć ale  nie mam pojęcia co to jest i ogólnie jakoś panienki małe się wydają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fevaj a paliłeś to zielsko że wiesz że tragedia? czy na podstawie wyglądu wnioskujesz? wygląd to nie wszystko, tak jak z bolidami f1 niektóre wyglądają na ładne a co za tym idzie szybkie a mogą być wolniejsze od tych brzydszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakiegoś kolegę z forum, uwiera wynik. Trzeba zakładać nowe konto, bo ktoś jest facetem bez jajec.

Topy pewnie zbite na skałę, trym jak trym. A jakość zapewne pierwsza klasa z dwc. Wgniata w fotel. Tak ja
to widzę, z perspektywy monitora.

Homo homini lupus est. Ja pierdole... Co za naród.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...