Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Fakt na powiększeniu widać infekcje grzybiczą.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No, sprawdź wilgotność w boxie, bo jak ci topy plecha łapie to nie jest dobrze. Nie susz tego tylko wyrzuć, pleśń jest szkodliwa.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy chociaż tak patrze po zdjęciach pleśni na topach to widziałem, że tam jest taki jakby mech szary, u mnie tego nie było, tylko to miejsce było takie wysuszone i zbrązowiało tam wszystko. Reszta topków wygląda spoko, byle do ścinki, jakby co to wcześniej ją zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No ok obserwuj, bo jak raz problem się pojawił to może pojawić się też drugi, bo najwidoczniej warunki temu sprzyjają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak się coś pojawi jeszcze to ścinkę zrobię w 80 dniu, pierdziele to, mleczne trichomy mi wystarczą, lepsze to niż nie mieć nic 😄 Jutro już 77 dzień. Próbowałem jakoś rozdzielić topki bo niektóre się stykają ze sobą a na pewno to nie jest dobre

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo póki co niemierzalną, podszedłem do tej uprawy na odpierdziel, w poniedziałek będę mógł sprawdzić, to napiszę, bo jutro chyba sklepy zamknięte

ale raczej tej roślinki już długo nie będę trzymał, kuurde żeby jakoś z tydzień jeszcze wytrzymała chociaż

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem też 2 popcorny sąsiadujące  na tej samej gałęzi bo zaczynały się robić suche, nie były takie zbrązowiałe jak tamten ale dla pewności. Mógłbym kupić jutro środek grzybobójczy ale później to płukać i w ogóle jak tak niewiele zostało do ścinki to myślę że nie ma sensu. Wrzuciłem do boxa sól morską w kryształkach zawinięta w gazę. Z 10 takich pakietów, zobaczymy czy sól się rozpuści 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Sól nie wiele ci da, owszem pochłania wilgoć, ale nie wiele ją w boxie obniży. Kup sobie z dwa pochłaniacze wilgoci z wkładami, wydatek to jakieś 20 zł , a wystarczą na 3 miechy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą spaliłem jeden z popcorn ów który suszył się od 3 dni (nie ten z plechą) i mogę powiedzieć że cholernie źle się to pali, gryzie w gardło. Poza tym żeby mnie powaliło z nóg czy coś nie czułem, raczej efekt był taki ze czułem że coś spaliłem ale bez fazy 😁 chyba liści muszę się pozbywać bo to gryzienie po gardle nie jest przyjemne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ścinać czy czekać jeszcze? 78 dzień. Przerzutów plechy nie widać póki co. Te malutkie na dole topki nie mają w ogóle mocy, albo ja klepnięcia nie poczułem poza drapaniem po gardle, nie wiem czy do 90 dni dojdzie

IMG_20210215_104757.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Sprawdź trichomy, jaką mają barwę, bo coś jest nie tak, jak w ogóle nie klepie. Gryzący dym to mogą być nawozy, jakie nie zostały wypłukane, co usunie water curing, jaki też powinien poprawić moc , ale nie za bardzo ma co poprawić u ciebie, jak twoje palenie o dziwo nie klepie wcale.  Zapal, jakiegoś topa z wyższych partii rośliny, szukaj jakiegoś dojrzalszego, jak chodzi o trichomy i jego utnij , wysusz i spal, jak nie będzie klepał to może ty masz, jakąś odmianę CBD.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No to czekaj nic innego ci nie zostaje, jak trichomy nie są jeszcze nawet w pełni mleczne. Ja czekałem 95 dni na przewagę bursztynu i to samo kwitnienie, bo z wegiem wyszło 123 dni. Teraz większość przechodzi water curring, trochę jest z tym zabawy, ale podobno warto. Każdego dnia widzę ile "syfu" z roślin wychodzi do wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...