Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Takie etykiety da się wydrukować na zwykłej drukarce, a woreczki foliowe do zgrzewania i te próbówki da się kupić, więc to chyba opakowania zastępcze, w jakich ten sklep sprzedaje nasiona, ale pewności nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Możesz napisać, ale to chyba nic ci nie da, bo co to zmieni? Nie zależnie od tego czy te opakowania są oryginalne czy zastępcze to nie wiele to zmieni w kwestii samych nasion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Do każdego opakowania tego rodzaju da się dodać, jakie się chce nasiona. Przecież to zwykła folia zgrzewcza, ale jak sklep nie chce stracić klientów to wałów nie będzie robił, bo parę razy je wytnie i ma po klientach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Oby tym razem obyło się u ciebie bez przykrych niespodzianek. Ja dzisiaj wybrałem się kupić nasiona na nową uprawę, a wziąłem nasiona od Barneys Farm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Barneys Farm też mają oryginalne opakowania.  Sam dostałem nasiona w oryginalnych opakowaniach.  

 

DSC_0037.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Niemal wszystko da się podrobić, ale nie opłaciłoby się podrabianie takich opakowań, bo to za dużo roboty i za wielkie koszty produkcji, bo to nie jest wydrukowana kartka papieru na zwykłej drukarce , jaka jest zapakowana w worek foliowy, jaki zgrzano. Sklep z pestkami nie bawiłby się w podrabianie oryginalnych opakowań, bo koszty wyprodukowania takiej linii opakowań są bardzo duże, jakie opłacają się dużemu producentowi nasion, a nie małemu polskiemu sklepikowi z pestkami.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy w gratisie mam jeszcze nasionka które są w innej probówce. Kupowaliby specjalnie różne probówki? W dodatku probówka z opakowania wygląda tak samo jak tutaj Link. Ma wypukłą górę 

IMG_20210225_230731.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ziomek, ale przecież ja nigdzie nie twierdziłem, że masz podróbki, bo tak być nie musi. Mowa o tym, że takie opakowania, jakie zaprezentowałeś są stosunkowo łatwe do podrobienia, a koszty ich wytworzenia są niskie, jakby je porównać z kosztami wyprodukowania oryginalnych opakowań producentów takich nasion, jak  Royal Queen Seeds, Barney's Farm, lub innych, jakich opakowanie posiada karton, plastik i bardziej złożony i do tego wypukły emblemat, jaki jest związany z logiem producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No to jest oryginalne opakowanie Barney's Farm. Takie właśnie kupiłem. Podrobienie takiego opakowania jest możliwe, jak każdego innego, ale koszty wyprodukowania takich opakowań są duże, więc jakiś Polski sklepik raczej, by ich nie podrabiał, aby w nich umieścić własne pestki.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ta moja odmiana to na pewno nie była cbd, po wypaleniu całego jointa po kilku minutach wchodzi w łeb głupawka wszystko w zwolnionym tempie, gardło szczypie, w płucach piecze. Dziwnie się czuje, zupełnie nowe doświadczenie. 

A to były dopiero te popcorny 🙂

Reszta się suszy dalej 

 

IMG_20210227_235120.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No to git, znaczy, że działa. Kanapowca nie masz, bo by cię poskładał, jako że nigdy nie paliłeś niczego z THC, ale skoro daje ci pozytywny stan to też dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...