Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Zależy ile je zamierzasz jeszcze trzymać, jak mają 78 dni, a planujesz do 95 dnia je trzymać to jeszcze lej nawozy. Zakończysz lanie nawozów 7-10 dni przed kosą, albo lej nawozy do samego końca, a potem zrobisz "water curing", jaki wypłucze nawozy z topów, jak wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jak zrobisz wszystko poprawnie to pleśń się nie pojawi.  Nie trzeba nic specjalnego, ja będę suszył na rozciągniętej siatce wędkarskiej. Na każdym etapie coś można zepsuć i na każdym etapie można coś naprawić, a water curing naprawia wiele, więc warto spróbować. U mnie większość topów zaraz po wysuszeniu została poddana water curing i dzisiaj jest już czwarty dzień moczenia. Woda jest codziennie wymieniana, jeszcze trzy dni i będę odsączał topy z wody , osuszał je na papierowych ręcznikach, a potem na siatkę do wolnego suszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Zielone krainy  czy to też plecha na tej łodydze? Bo jak tak to ja ją jutro ścinam chyba

Mam gaziki nasączone alkoholem 70%, można tym ten osad zetrzeć? Przetarłem tym trochę podrapałem i zeszło. Topy przeglądam codziennie i z tego co widzę jest okIMG_20210216_190300.jpg

IMG_20210216_191323.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No może być to pleśń, ale jak teraz zetniesz to, co ci po tym paleniu, jak i tak nie klepie z tego, co mówisz? Raczej musisz to jeszcze trzymać, jak efektu palenie nie daje żadnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tylko nie paliłem topów ze szczytów, zostawiam je do końca. To nic, walczę dalej z tym grzybem, dodałem pochłaniacz wilgoci, codzienna obserwacja mi tylko pozostaje.

Ta łodyga się taka zrobiła akurat po wieczorze w którym wypadało mi podlewanie, więc co podlanie będzie chyba ten problem. Muszę rzadziej i mniej podlewać

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ważne, że idziesz w dobrym kierunku, bo poczyniłeś dobre kroki, a teraz możesz jedynie obserwować i ewentualnie eliminować problemy , jak się pojawią. Jak problem będzie postępował , a ty jesteś przekonany, co do górnych topów, że są już dobre to je tnij, bo zawsze mieć lepiej coś niż nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 no więc własnie dziwie się. Paliłem popcorny z prawie samego dołu, drapało jak cholera, kaszel non stop. Szkoda mi tych wyższych partii ruszać przed końcem 😄 wrzucę fotkę jak uda mi się uchwycić trichomy na zdjęciu z górnych topków

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337 Widocznie nie klepią skoro gość, jaki nigdy nie palił niczego z THC po zapaleniu swojego towaru nic nie czuje :D Może coś nie tak z pestkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bursztynów na pewno nie ma, ale ile tam jest mleka? Ciężko mi to ocenić pod lupą bez mikroskopu. Mi się wydaje że nawet połowy mleka jeszcze nie ma na tych górnych topkach. Ogólnie jutro wybija jej 80 dzień odkąd wyszła. Flo liczę od 34 dnia bodajże czyli kwitnie już koło 46

IMG_20210216_230133.jpg

IMG_20210216_225912.jpg

IMG_20210216_230203.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@fxxx1337  To już dyskusyjne, bo nie wiadomo, jakie było stężenie THC w tych żelkach i ile go w rzeczywistości było, a ile było tego THC w tej 1/4 jointa. Jednak tak realnie patrząc, to jak osoby, jaka nigdy nie paliła nie klepie wypalenie topa to, albo ma "wrodzoną " wysoką tolerancje na THC albo temat jest lipny i moim zdaniem raczej bardziej prawdopodobne jest to drugie.

@konopny_janusz Mleko na tych zdjęciach jest w lekkiej dominacji nad przeźroczystymi, ale owszem na ścinkę trochę za wcześnie, bo teraz to wielkich doznań nie będzie, jakiś taki energetyk na poprawę nastroju może by wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Są środki na plechę np. https://domowauprawa.pl/product-pol-1699-CANNA-Cure-750ml-spray.html

@fxxx1337 Chodziło mi o proporcje , czyli ile dokładnie THC było w żelkach, a ile w tej 1/4 jointa, a zakładam, że w żelkach THC było znacznie więcej niż w tej 1/4 jointa.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...