Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

już po północy więc zaczyna się 81 dzień!!! pleśń się nie rozwija nigdzie, przepatrywałem topki, boję się podlewać, bo co podlewanie taka akcja może się pojawić,

pojutrze spróbuję dać jej trochę wody

 

Powiedzcie mi jest sens trzymać te malutkie kawałki topków na samym dole rośliny? One nie dojdą na bank bo urwałem jednego wielkości paznokcia i tam trichomy są wszystkie przezroczyste

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy coś dziwna się dzisiaj zrobiła. Jakas taka wyschnięta, podlałem ją, boję się że nie wytrzyma do tego 90 któregoś dnia. To normalne że tak się liście wykręcają? 

Jest ok, czekaj dalej czy robić kosę? 82 dzień dzisiaj 

IMG_20210219_083147.jpg

IMG_20210219_083202.jpg

 

IMG_20210219_084807.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, konopny_janusz napisał:

Jakas taka wyschnięta, podlałem ją, boję się że nie wytrzyma do tego 90 któregoś dnia. To normalne że tak się liście wykręcają? 

jak przesuszyłeś to tak

goliłeś ją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym tak, regularnie po kilka liści się pozbywalem żeby zmniejszyć wilgotność. Też sporo liści robiło się żółtych dlatego wywalałem. Dzisiaj dostała podlana, tak że woda wyszła dnem więc chyba spoko. 

Czekam chyba do 90 i ani dnia dłużej, lepszy słaby energetyk niż nic

 

Dodam jeszcze kilka fotek do oceny jak myślisz czy przeżyje ta roślinka?

 

IMG_20210219_094252.jpg

IMG_20210219_094224.jpg

IMG_20210219_094212.jpg

IMG_20210219_094203.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry 80 dnia była lekka dominacja mlecznych trichomow. Dziś jest 82, więc pewnie niewiele się zmieniło. Kurwa ta roślinka już coraz gorzej zaczyna wyglądać, zupełnie jakby chciała powiedzieć albo mnie zetniesz albo żegnaj, nie chciałbym stracić wszystkiego. W nocy ma światło w dzień trzymam ją poza boxem żeby miała więcej powietrza. Moim celem ogólnie jest doprowadzenie do stanu rośliny żeby cokolwiek klepała 

Jeszcze 4 dni temu wyglądała lepiej 

IMG_20210215_104757.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  może szybko dojdzie i się szykuje na kose🤔

Ogólnie jak ja wystawiasz poza box to ma więcej światła, raczej Nie zależnie czy to sezon czy auto na kwitnienia 12h styknie, po prostu zostaw wentylację włączoną.

Od kiedy ja wystawiasz poza box??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy bo przeraził mnie trochę ten widok kiedy widzisz że 4 dni temu wszystkie liście były spoko, a teraz się skręcają jak pojebane. Chyba po prostu za sucho miała, 3 dni jej nie podlewałem. Zmienilem trochę plan, nie robię water curringu, to pierwsza uprawa więc chce po prostu zjarac to co będzie, nie ważne czy będzie gryzło w gardło 😁

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  Nie przejmuj się, póki topy nie łapią pleśni to bym się liśćmi nie przejmował na tym etapie, niech roślina z nich wysysa składniki, nie ucinaj ich, bo ucinając odbierasz roślinie źródło pokarmu, ona z liści będzie czerpała substancje odżywcze, im bardziej wyssie liście z substancji odżywczych tym więcej na tym zyskają twoje topy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 minutes ago, Zielone krainy said:

@konopny_janusz  Masz tu link :

Możesz sobie poczytać o pleśni, jaka dotyka kwiaty marihuany przy sprzyjających jej powstaniu warunkach. 

Patrzyłem na te zdjęcia, żadne z nich nie przypomina moich topkow, musiałyby być brązowe u mnie jest ciemna zieleń + te liście pożółkłe powykrzywiane 

Tak to wygląda 

 

IMG_20210219_160910.jpg

IMG_20210219_160957.jpg

IMG_20210219_160942.jpg

IMG_20210219_161008.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...