Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, Zielone krainy said:

@konopny_janusz Ja suszyłem w boxie , w jakim miałem wentylacje i mieszak w środku, topy miałem rozłożone na siatce. Wentylatorów używałem tych samych, co do uprawy czyli zwykłych.

Mi już box odpada bo mam uprawę, a suszenie musi się odbywać w ciemnym miejscu więc muszę gdzieś indziej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Zielone krainy po water curringu 7 dniowym i odcisnieciu ręcznikami papierowymi

IMG_20210309_161709.jpg

 

Od razu może się rzucać w oczy chujowo zrobione trymowanie, jakbym to z trymował jak trzeba pewnie połowy tematu by nie było. Ale teraz palenie tych małych liści na topach nie powinno chyba aż tak drapać. W całym pokoju czuć tak samo jak na późnym flo

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz ja trzymałem pół roku w słoiku plon z jednego auto 😶 raz na jakiś czas otworzyłem słoik na jakieś 15 / 20 min i było git najgorsza jest plecha więc trzeba na to uważać 🤠 ale wydaje mi się że można trzymać i trzymać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@MisterZielskoXD chciałem sobie zostawić trochę jak kluby pootwierają żeby mieć na imprezki, ale plecha jest przejebana. Chociaż jak będę jarać ze 2, 3 razy w tygodniu to może w miesiąc pójdzie xD

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł taki mały słoik gotowego suszu. Nie wiem ile tu będzie nie mam wagi, może z 10g O dziwo wysuszyło mi się w jeden dzień. Może to że przed water curringiem suszyłem jakieś 5 dni sprawiło że ten proces teraz przebiegł szybciej 

IMG_20210310_115412.jpg

Także dbajcie o swoje rośliny bo później wychodzi tak mało że się płakać chce

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapaliłem to przed chwilą... kurwa odleciałem, lece w sumie dalej, widze czerwone światła , ruchy mam 100x spowolnione, całyczas czuje niepokój, bicie serca przyspieszone, leżąc na kanapie nie mogę wstać, mam nadzieję że do rana mi to minie

nie prędko chyba do palenia tego wrócę

przed chwilą miałem halucynacje na jawie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo po jednym buchu nie poczułem od razu, wziąłem następnego następnego i tak chyba z 5-10, wchodziło stopniowo ale dopiero po pół godzinie się już konkretnie wjebało. Nie było to przyjemne. Dzisiaj mam lekkie zaburzenia czucia np drapie się po ręce i po prostu tak dziwnie jakoś, jakby ta ręka nie była moja xD

Daje se spokój z paleniem na jakiś czas 😁 

Albo tak jak mówisz, po jednym buchu będę robił 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz dosłownie jeden buszek i czekaj. Właśnie dlatego Ci to wtedy pisałem żebyś nie przesadził, bo wiem jak łatwo się zrazić jak się na pierwszych paleniach bad trip złapie :).

ALe nic na siłę zrób sobie małą przerwę tylko następny raz dosłownie buch i czekaj, wtedy będzie przyjemnie.

Ja po swoim pierwszym razie 3 lata się bałem zapalić xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, konopny_janusz napisał:

@Piccolo No przesadziłem. Pakuję temat do słoika i będzie sobie czekał aż znajdę odwagę, na pewno w tygodniu nie będę palił, co najwyżej w weekend bo dzisiaj np jest zamuła praktycznie od rana. 

W weekend tak na odpoczynek po całym tygodniu może wiaderko to dobry pomysł hah trzymaj się !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś 60% towaru wyjarane w 1,5 miesiąca , posiedziało to trochę i od jakiegoś czasu przy paleniu czuję słodki smak, co to może być?

czyżby to był jednak wedding cake a nie white russian?

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...