Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

1 x GIRL SCOUT COOKIES, 3 x Purple Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Pożeracz światów  Ja planowałem swoje za 13 dni je ścinać, ale chyba pójdą pod kosę wcześniej, bo już mają przewagę bursztynu na trichomach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Piccolo  Nie mam mikroskopu, mam tylko szkoło powiększające. Rączka własnego autorstwa :D

DSC_0034.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Piccolo Zdjęcie tak, ale czy ładne to nie wiem. Musiałbym sprawdzić, może coś byłoby widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

91 dzień kwitnienia. Z jednej rośliny wyszła herma, więc jej nie będę liczył przy zbiorach. Góra 9 dni i kosa, ale prawdopodobnie stanie się to wcześniej.

teraz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Zielone krainy  W 95 dniu kwitnienia rośliny zostały ścięte. Całościowo uprawa trwała 123 dni. Nie widziałem sensu w tym, aby dłużej zwlekać z kosą. Trichomy w przypadku większości topów mają zdecydowaną przewagę bursztynu. Szkoda, że jedna z roślin okazała się hermą, ale przynajmniej, jak do tej pory nie miałem żadnego problemu z pleśnią. Pierwsze zdjęcie to Purple Haze, a drugie to Girl scout Coookies. Zdjęcia hermy nie wrzucałem, bo to prawie same patyki. Wagę podam po wysuszeniu.

purple haze.JPG

girl.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Nadszedł czas na podsumowanie obecnej uprawy. Wyszło w sumie z trzech roślin 220 g suchego. Byłoby blisko 300 g suchego, jakby jedna z roślin nie okazała się hermą, ale i tak jestem zadowolony z wyniku. Dwie rośliny Purple Haze dały razem 150 g suchego, czyli wyszło po 75 g z krzaka. Girl Scout Cookies dała 70 g suchego. Nie robię im wodnego curingu, bo zapach, smak i moc w pełni mi odpowiadają. Na hermie przeprowadzam obecnie water curing, bo smakowo nie nadaje się ani do palenia ani do waporyzowania, może curing wodny coś zmieni w niej na lepsze. Zaczynam za moment kolejną fotorelacje, teraz czas na uprawę w kokosie. Obecną fotorelacje można uznać za zakończoną. Dzięki za uwagę. Z fartem.

Purple Haze waga.jpg

Purple haze topy.jpg

Purple haze w słoikach.jpg

Girl scout cookis 70 g.JPG

Girl scout cookis topy.jpg

Gril Scout Cookis w słoikach.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy gratulacje👍

Miałem okaże parę dni temu palić po water curringu i bardzo pozytywnie.

Też następna chce kokos posadzić, na nawozach od canny Coco a i b, do tego root tonic, plus jakiś cal mag. Imo jak ogarniesz ec i lejesz jak według rozpiski od canny to widziałem parę dni temu jaki potencjał ma kokos i też muszę spróbować.

Edytowane przez Piccolo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Piccolo  Dzięki. Ja wziąłem nawozy od Plagron Coco a i b , calmag i Plagron green sensation. Będziemy mieli jakieś porównanie, jak na danych nawozach idzie.

@Cieniu  Tym razem samo LST.

@WielebnyMerry Dzięki, gdyby nie trafiła się herma to byłoby jeszcze lepiej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Herma jest już po water curingu i wysuszeniu. Smak jest nie do poznania, zdecydowanie na plus. Moc też wzrosła, po lufie pojawia się stan głębokiego odprężenia. Większość pozostałych topów też przechodzi water curing, zostawiłem tylko po kilka topów z każdej z roślin, jakie będę bez wc. Waga pokazała 18 g , jak chodzi o plon z Hermy po wc, ale ciąłem ją już wcześniej, więc pewnie w sumie z hermy byłoby około 25 g.

DSC_0034.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Topy są już po WC i wysuszeniu. Kiełkuje nasiona , jutro lub pojutrze zaczynam nową uprawę. Obecną fotorelacje uznaje za zakończoną. Z fartem.

WC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...