Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

1 x GIRL SCOUT COOKIES, 3 x Purple Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Przemol8521 Według autora pewego artykułu masz temperaturę prawie idealną. Powinno według niego być 5 stopni różnicy między nocą, a dniem, czyli jak masz w dzień 22 C to w nocy powinieneś mieć 17 C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Urojenie Dość duże wahanie temperatury, ale jak dają radę to dobrze. Choć oczywiście poprawić tego nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Urojenie

No właśnie zaro zmieniam

na flo to mogę klime wyłączyć = mniejsza wilgotność mam nadzieje ze się poprawi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Urojenie Zwiększ temperaturę w nocy, wystarczy grzejnik. Bo raczej nie dasz rady schłodzić boxa w dzień no chyba, że dasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

47 dzień na flo. Miałem z nią problemy, skopałem ph i za mało ogólnie nawoziłem w konsekwencji pojawiły się niedobory, ale kryzys już zażegnany i idzie ku lepszemu.

DSC_0039.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@zielonyjamajczyk  Niektórym pałką faktycznie nie wiele zostało, ale mam problem , bo rośliny są lekko oddalone od siebie w czasie i ta najmłodsza roślina znacząco odstaje od tych najstarszych,  więc albo będę trzymał je wszystkie tak długo, że na starszych roślinach będą same bursztyny, gdy mowa o triochomach, a na tej młodej będą przeźroczysto-mleczne, lub mleczne, albo będę ścinał etapami.

 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy niestety to nieuniknione. A bardzo wkurzające. Myślałem wcześniej że bach uprawa koniec, i suszenie w boksie na luzie. Ale jednak każda w innym momencie. 

Hmm co mogę powiedzieć, te co miałem Mleczno przezroczyste to powodują u mnie lekki ból głowy. Tak zauważyłem, te wiesz z niższych partii. U Ciebie fajnie bo są w miarę wszystkie równe szczytami. 

Te co mialem Mleczno bursztynowe wyżej , są kozackie. Więc warto poczekać. Jak się uda wszystkie na raz to już zupełnie bajka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@zielonyjamajczyk  Ja nie mam, gdzie suszyć, więc chyba poczekam aż wszystkie dojdą. Najstarsze będą pełne bursztynu, a najmłodsze pewnie będą mleczne. Ja mam na równi te "głowy" , bo  je ściągałem pod siatką sznurkami, podwiązując je, jakbym puścił je wolno, to niektóre już dawno miałbym na lapie, gdzie by się usmażyły, bo mam stosunkowo niskiego boxa około 90 cm wysokości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

54 dzień na flo. Chce je potrzymać jeszcze 23 dni, czyli do 17 stycznia 2021. Purple haze raczej fioletowa nie będzie, bo z tego, co czytałem, aby osiągnąć taki efekt trzeba zejść z temperaturą w nocy do przedziału 18-21 C, a ja mam 23-24 C.

DSC_0038.JPG

DSC_0042.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka jeszcze bym się nie poddawał z tą purpurą u @Farmerka @Zielone krainy

Może mu wyjść jeszcze. Aczkolwiek niekoniecznie, ale może.

No ja jednej dałem eksperymentalnie zimne pomieszczenie na dwie noce. Później po kilku dniach  wypluła purpurowy kolor. 

Ale szronik jest bardzo ładny 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Farmerka Dziękuje. Niestety nie zejdę w nocy z temperaturą poniżej 23 stopnie C, bo boxa mam w pokoju, w jakim śpię. Musiałbym otwierać okno na noc, aby obniżyć temperaturę, a w takim wypadku bankowo obudziłbym się rano chory, więc fioletu nie będzie, ale zieleń też jest ładna. :)

@zielonyjamajczyk  Dzięki ziomku, fioletu raczej nie będzie, ale nie narzekam, bo uznaje, że jak na pierwszy raz to nie jest źle. Najważniejsze jest, że fiaska nie będzie i coś tam swojego będzie można zapalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...