Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

1 x GIRL SCOUT COOKIES, 3 x Purple Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

33 dzień flo. Dodałem drugiego leda, więc rosliny na braki światała nie będą mogły narzekać.

DSC_0038.JPG

1.JPG

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Groovebusters  Dziękuję proszę pani:) Owszem na stan liści nie mogę narzekać, ładna i miejscami mocna zieleń. Nawozy leje bardzo delikatnie, ale za każdym razem stosuje je, gdy podlewam, a leje na przemian palagron grow z bloom.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Urojenie  Coś z tego raczej wyjdzie, ale czy tak dużo z tego będzie to chyba nie, ale zobaczymy. Jak zgarnę 100 g to będę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki  Strzygłem już rośliny i na pewno czeka je niebawem kolejne strzyżenie. Donice 7,5 l. Dałem 4 rośliny na powierzchnie 0.34 m2. Mają ciasno, ale się mieszczą. Wszystkie części roślin wykorzystam, no może poza korzeniami :D.  Zastanowię się jeszcze , co zrobię z innymi częściami rośliny niż topy, ale pewnie pójdę w masło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mirecki  Z tą nalewką to dobry pomysł. Pomyślę nad tym, może część wykorzystam na masło, a część na nalewkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

40 Dzień na flo. Całkiem dobrze idą. Jak wszystko dobrze pójdzie to po nowym roku trochę palenia będzie.

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Ta czwórka pochodzi z łodyg tej samej rośliny. Dobrze myślę, że ta konkretna roślina ma braki azotu?

32.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy reszta wygląda ok.. Prawdopodobnie Azot.. A która to? P. Haze czy GSC? 

U mnie nagle Fat banana wola azotu więcej niż inne.. Wczoraj dałem dosyć dużo ale dalej kilka szczytów wciąż jasnych. 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Jamajczyk13  Dostały dzisiaj sytą dawkę nawozów. Większa dawka poszła na niedożywioną roślinę, jaką jest Purple Haze.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Kiler90  Jak na ten moment 26, ale 20 minut temu zgasły ledy, temperatura pewnie spadnie, za jakiś czas do 24-23 C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...