Skocz do zawartości
Zielone krainy

1 x GIRL SCOUT COOKIES, 3 x Purple Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Powiększyłem im trochę przestrzeń mieszkalną , zdejmując termiczny koc z jednej ze stron i zwiększając długość siatki , na jakiej rośliny zostały przeze mnie rozłożone. Walczę cały czas z roślinami, bo pną się do góry,  a ja nie mogę pozwolić im zbytnio urosnąć, bo mam ograniczenie, jak chodzi o wysokość boxa. 40 dzień życia najstarszych dwóch roślin, 38 dzień dla trzeciej rośliny i 37 dzień dla najmłodszej, od 12 dni są przełączone na 12/12 , wygląda obecnie to tak:

DSC_0034.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Urojenie  U mnie siatka jest zawieszona na 4 śrubkach, wkręconych w ściankę szafki. Na śruby dałem podkładki między jakie włożyłem wycięte z wieszaka aluminiowego uszka, na jakich opaską zaciskową jest umocowana siatka. 

DSC_0034.JPG

@zielonyjamajczyk Dzięki ziomku. Powodzenia również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy z ciekawość, wsadzałeś kiełki od razu do Growmix? Ciekawi mnie czy faktycznie jest taka "agresywna" dla kiełków czy to bardziej chwyt producenta. Też mam w Growmix od Plagron ale kiełkowałem w Light bo zostało trochę z ostatniej uprawy

@Urojenie Ty masz namiot to siatkę wiążesz do ramy albo haczykami jeśli będzie miała na rogach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik  To chyba zalezy od rzutu jaki sie trafi z tym growmixem. Mi raz popalilo krzaki (mlode sadzonki, mialy moze  z 5 dni) po wsadzeniu bezposrednio w growmix. Odratowalem je, ale prawie stracilem cale grow.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  Miales szczesce. Z Biobizz Allmix tez trzeba uwazac, jak wsdzisz planta od razu bez odczekania tych jesli dobrze pamietam 48 godzin od zwilzenia woda, to mozesz popalic planty. A nawet po tych deklarowanych 48 godzinach zdarzaly mi sie przypadki lekkiego popalenia nawozami ktore juz byly w ziemi. Te wszystkie mieszanki ziemi nie sa dokladnie wymieszane w procesie produkcji, tak mi sie przynajmniej wydaje, dlatego czasami pojawiaja sie mniejsze lub wieksze problemy z roslinami.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...