Jump to content
Zielone krainy

1 x GIRL SCOUT COOKIES, 3 x Purple Haze.

Recommended Posts

Powiększyłem im trochę przestrzeń mieszkalną , zdejmując termiczny koc z jednej ze stron i zwiększając długość siatki , na jakiej rośliny zostały przeze mnie rozłożone. Walczę cały czas z roślinami, bo pną się do góry,  a ja nie mogę pozwolić im zbytnio urosnąć, bo mam ograniczenie, jak chodzi o wysokość boxa. 40 dzień życia najstarszych dwóch roślin, 38 dzień dla trzeciej rośliny i 37 dzień dla najmłodszej, od 12 dni są przełączone na 12/12 , wygląda obecnie to tak:

DSC_0034.JPG

@Zielone krainy z ciekawość, wsadzałeś kiełki od razu do Growmix? Ciekawi mnie czy faktycznie jest taka "agresywna" dla kiełków czy to bardziej chwyt producenta. Też mam w Growmix od Plagron ale kiełkowałem w Light bo zostało trochę z ostatniej uprawy

@Urojenie Ty masz namiot to siatkę wiążesz do ramy albo haczykami jeśli będzie miała na rogach

@Zielone krainy  Miales szczesce. Z Biobizz Allmix tez trzeba uwazac, jak wsdzisz planta od razu bez odczekania tych jesli dobrze pamietam 48 godzin od zwilzenia woda, to mozesz popalic planty. A nawet po tych deklarowanych 48 godzinach zdarzaly mi sie przypadki lekkiego popalenia nawozami ktore juz byly w ziemi. Te wszystkie mieszanki ziemi nie sa dokladnie wymieszane w procesie produkcji, tak mi sie przynajmniej wydaje, dlatego czasami pojawiaja sie mniejsze lub wieksze problemy z roslinami.

Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!