Jump to content

Mieszko1

Members
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About Mieszko1

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

48 profile views
 1. @EneDue @Seba691 ok myślałem że kranówa jest lipna. Tylko co teraz zrobić, coraz więcej brazowych kropek i żółtych żyłek się robi
 2. @EneDue @Szym podlana jest, odległość od ledow do szczyty rośliny jakieś 35 cm.
 3. @Jamajczyk13 @Jamajczyk13@Jamajczyk13 niestety robi się coraz gorzej, czekam na miernik ph aż mi przyjdzie ale czy ziemia biobizz all mix mogła się bardzo zmienić przez 10 dni? Podlewałem ją 2 razy woda z butelki niegazowana naturalna po wykielkowaniu(raz tylko z wierzchu i raz tak że parę kropel pojawiło się w podstawce) i raz 36h przed włożeniem nasion zlałem ziemię mocno woda z kranu. Bo skoro ziemia all mix jest nawożona to raczej niedobór to żaden nie jest, nawozów żadnych nie dawałem więc nie przenawozilem, mogłem ja przelać? Jesli tak to co teraz zrobić?
 4. Narazie nic nowego się nie pojawiło, roślina dalej rośnie. Northern wygląda chyba bardzo dobrze, a dostałem go w gratisie.
 5. @Jamajczyk13@Jamajczyk13 ziemia biobizz all mix, przez tydzień podlałem je łącznie 2 razy, na początku i wczoraj
 6. Na hulkberry pojawiły się żółte plamki. 2 listki zrobiły się jakby pomarszczone Dzień 7.
 7. @Jamajczyk13@Jamajczyk13 pierwszy northern light drugi hulkberry, dzień 5. Po jakim mniej więcej okresie robi się lst? Nie było mnie od wczorajszego ranka w domu, dzisiaj timer elektroniczny wyłączył wszystko o 19 mimo że byl ustawiony do 2 w nocy, nie wiem jak było wczoraj ale możliwe że się popsuł, jutro go zresetuje i sprawdzę. Czy jeśli wczoraj zamiast ustawionych 20h dostał 12 to coś mogło się przez jeden dzień złego stać?
 8. @Jamajczyk13 dzięki za podpowiedź a co ile mniej więcej odstępy między otworami?
 9. @Totoro @Jamajczyk13 ok czekam aż podrośnie i zrobię lst a raczej spróbuję zrobić 😂😂 Zdjęcia 3 dni po wykielkowaniu w ziemi.
 10. Sprawdziłem temperature na wysokości szczytów, jest 24 stopnie, wilgotność 72
 11. @Jamajczyk13 @EneDue @Totoro spróbuję i ja tak zrobić Chociaż dzisiaj już na dworzu 20 zamiast 30 stopni i temp w boxie odrazu też spadla
 12. @Totoro może to wina pierwszego dnia gdy dostały tylko 9 h światła. Będę obserwować co się dzieje, dzisiaj po pracy sprawdzę temperature w kilku miejscach bo narazie sprawdzałem głównie na doniczkach. I czy na kwitnienie warto zastanowi się na dokupieniem jeszcze jednego panelu LED? Albo gdzie można kupić takie diody? Mam szwagra elektryka więc jakbym ogarnął diody to by mi to zrobił.
 13. @EneDue @Totoro ok zmniejszę, wysokość ale wtedy temp tez wzrośnie, jak ja najlepiej zmierzyć? Nie jest przypadkiem tak że jak mam miernik który leży to ciepło bardziej odbija od podłogi? Ziemia dosypana, czas przestawiony👌
×
×
 • Create New...