Skocz do zawartości
Mieszko1

Hulkberry Auto | Northern Light Auto | LED 35W

Rekomendowane odpowiedzi

Daj npk bo jakieś blade albo to wina światła. Sypnij dolomitu bo woda w podstawce odbiega od tej w glebie. Nie obserwuje relacji od początku więc nie wiem co dawałeś, jakie światło masz ani jaką ziemię. Nie wiem co zawiera biobloom ale daj pełne npk 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zaczęło od momentu gdy dałem nawozy ale przypomniało mi się że w tym samym czasie dostałem miernik ph wody i obniżałem ją za pomocą soku z cytryny, może tu jest problem. Miernik mam milwaukee, kalibrowałem go przy pomocy płynu zanim użyłem. 

@zielonyjamajczyk mieszkam w niemczech i nie bardzo wiem gdzie tego tutaj szukać a zanim prześlę i przewalutuje pieniądze z niemieckiego na polskie konto i zamówię i zanim dojdzie przesyłka za granicę to minie poprostu za dużo czasu a ja muszę działać natychmiast, to nie tak że nie chce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mieszko1 napisał:

wiem też że po każdym podlaniu było coraz gorzej 

lej czystą wodę z rozrobionym dolomitem i tyle, musiałeś skopać ph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk robię tak: po każdym podlaniu nalewam nowa kranowe która stoi otwarta do momentu następnego podlania, daje za pomocą pipety z miernikiem nawóz, ostatnio co im dałem to po 0.5ml grow, bloom i top max na 1l wody. Później próbkę odlewam sprawdzam ph i zazwyczaj doslownie parę kropel soku z cytryny dodawalem

@Szym czyli tylko na marne ten miernik kupowałem, lepiej szło bez niego

I jak dodawać teraz nawozy skoro miernik na chuj się nadaje. Dolomit sypac za każdym razem czy co

I czy jak sypnę teraz na wierzch wilgotnej ziemi dolomit to coś da? Narazie wody nie dam bo za mokro, nie chce się z jednego w drugie wjebac

 

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj rady @Szym , odpuść kurna już te odżywki na razie. Lej samą wodę z dolomitem.  Przepłucze się ta ziemia i wrócisz do tematu. 

Ja jadę na jednej teraz, i nie mam żadnych problemów. I co najważniejsze podaje się odżywki nie przy każdym podlaniu, tylko co drugi, trzeci raz. 

Nadopiekuńczość gorsza od faszyzmu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...