Skocz do zawartości
Mieszko1

Hulkberry Auto | Northern Light Auto | LED 35W

Rekomendowane odpowiedzi

@krzychuNBW @Jamajczyk13 mam miernik wody ph milwaukee ph-600. Dzisiaj sprawdzałem wodę z podstawki z northerna to wlewałem wodę z ph 6.3 a w podstawce było 6.8 ale to pewnie przez dodany ostatnio dolomit, trochę go jeszcze na wierzchu zostało. Ta wodę chyba kupię u siebie, jutro zrobię zapas? ja robię tylko i wyłącznie dla siebie więc zależy mi na jakości a nie ilości. Czy jak kupię te papierki do sprawdzania ph ziemi i zrobię z 5 testów to średni wynik coś mi powie czy na nic one się nie nadają? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciu widać że te liście na które pada światło już się wyczerpały bo one potrzebują jedzenia, dlatego na dole jeszcze się trzymają bo ciemno ??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.8 w podstawce... Dawaj wodę z nawet może niższym pH.. 5.5 z raz może  dwa.. Ewentualnie przelej konkretnie całą ziemię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 życie mi pokazało że jednak rośliny różnie wołają wody nawet w tym samym wieku i tej samej wielkości. U mnie 3 panny i leje do nich 1.2, 1.5 i 2 litry.  Zawsze sprawdzam wagę doniczki. Tak najłatwiej kontrolować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13 czyli pozostanie czekać, jutro mija 49 dzień od wykiełkowania więc jakby mi się udało z tydzień dwa hulkberry przetrzymać to jeszcze może by coś z tego było, widziałem  na paru fotoleracjach ze ta odmiane ścinali około 80 dnia

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk  No juz 100 cm prawie mają ... :P ale juz zastopowały ( W końcu :) )  , ale przerabiałem to wczesniej i nic sie nie stanie :) ( nie popali ) . Dzięki ;) w grudniu bedzie zbieranie ;) . 

Edytowane przez krzychuNBW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychuNBW no mam nadzieję że i u mnie grudzień. Skoro nie popali to i ja nie mam co się bać, po powoli też wyłazi mi wszystko za wysoko. Fryzjer dużo dał, ale zaczyna mi pobierać od dołu, liście żółkną przy spodzie co zostawiłem przy fryzjerze, więc chyba papu szukane jest. Teraz rozważam czy odżywka co drugi raz czy teraz za każdym razem ? co myślisz ? 

IMG_20201102_064154.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk co lejesz ? Ja za każdym podlaniem daje teraz odżywki , raz na tydzień sugar royal plagrona . Liście z dolnych partii maja to do siebie ze odpadają z braku światła jak i z właśnie tego co napisałeś . 

@Mieszko1 następnym rzutem będzie tylko lepiej , głowa do góry !! ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychuNBW @Jamajczyk13@Jamajczyk13 mam drugi namiot i lampe 35 w bo zmienialem przy kwitnieniu na 60 w. Może zamówię ziemię i żeby nie marnować czasu wykiełkuje następne 2 skoro te i tak już długo raczej nie pociagna. Co najwyżej żona mnie zabije? Z tego plagrona jakiś link do gotowego zestawu który się nada możecie podesłać? 

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 Ja osobiście kupuje w grow shopie stacjonarnie ,ale na Alledrogo masz full opcji zamówienia z grow sklepów . Zamów sobie ziemie grow mix plus  terra bloom , pk13-14 i sugar royal . I styka masz full opcje ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychuNBW Krzysiu no na początek poszedł plagron alga grow jak już pisałem , potem power roots i biohumus, a teraz lecę już drugi raz na alga bloom , ostatnio ćwiartka dawki a w sobotę połówka.  Coś dołożyć ? Jedna się opóźnia, pozostałe 3 lecą ładnie. Trochę popcornu się wysypało , no ale już nie ruszam. 

@Mieszko1 nie ma co się jeszcze cieszyc, mówię Ci ? na bank coś jeszcze spierdole haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk nie kombinuj za dużo , jest ok kontynuuj tak jak teraz , ja bym dodał PK . No i już całe dawki bym powoli wprowadzał . U mnie tez jedna szybki bill a druga coś za bardzo się rozrosła i się ociąga ale to się plus minus wyrówna . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychuNBW ok więc kompletuje zestaw, pomyślę i może odpalę druga fotorelacje zanim skończę pierwsza?? poczekam tylko do końca tygodnia i zobaczę jak te suchary będą ma ta większą dawkę biobloom reagować. Widzieliście fotorelacje seby w pc boxie? Ta sama odmiana, jego znajomy przesuszył i straciła prawie wszystkie liście a mimo wszystko coś z tego wyszło więc i u mnie może się uda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychuNBW cos Ty, nic nie kombinuje , cieszę się że leci w miarę. 52 % udało mi się idealnie wyregulować , no po prostu prawie idealnie. Mówisz całe dawki już co podlanie ? Czy obserwacja i jak coś stop ? Zauważyłem że dużo pije. Ponad litra ma lane, na drugi dzień liście w górze a dwa dni po opadają. Chyba za mało jeszcze. 

@Mieszko1 wyszlo mu wyszło. Gdyby nie kolega to wyciągnął by jeden z rekordów jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...