Skocz do zawartości
Mieszko1

Hulkberry Auto | Northern Light Auto | LED 35W

Rekomendowane odpowiedzi

@Jamajczyk13 @Szym zrobię to dzisiaj bo ta ziemia to jeszcze z parę dni będzie schła, strasznie wolno, cały czas jest mocno wilgotna. Czyli tak łapie za koniec szczytu i przywiazuje do krawędzi doniczki pod kątem 90 stopni, dodatkowo w połowie wzmocnić jakimś drutem tak? Robię to pierwszy raz mam nadzieję że nic nie spieprze. 

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Mieszko1 napisał:

@Seba691 czyli główny szczyt ma być cały czas dociśnięty do gleby? Jakoś mi to dziwnie wyglada?

Do czasu aż nowe szczyty główne będą tej samej wielkości lub nawet trochę większe od szczytu głównego. Wtedy daj mu już normalnie rosnąć z pozostałymi szczytami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 nie wiem czemu ale mam wrażenie że coś źle robię ?? mam nadzieję że coś z tego wyjdzie. W hulkberry szczyt leży na glebie ale northern cały czas się wyrywa i jest strasznie gesty, dzisiaj przywiązałem go mocniej, mam nadzieję że tylko nic nie uszkodziłem, te pieprzone druty wychodzą łatwo z tej ziemi.  Dzisiaj mija 2 tygodnie od wykiełkowania, dalem im pierwszy raz nawóz biogrow, wlałem 0.5ml na 1l wody i z tej mieszanki wlałem po jakieś 200-250 ml na kwiata. No i spryskalem liście foliar sprayem

16014121794916326874092707473364.jpg

16014122309025558028260143543774.jpg

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mieszko1 drut jest zły do wiązania bo nawet przeciąć może krzaka. Zamów sobie drut w gumowym oplocie do wiązania krzaków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...