Skocz do zawartości
Mieszko1

Hulkberry Auto | Northern Light Auto | LED 35W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

@Mieszko1 już powinno być widać ze zaczynają nowe szczyty się robić a jak nie to jutro już Zauważyć różnice. Roślina ma tak zostać cały czas nie odczepiaj jej bo się podniesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 obniżyłem lampe żeby skrócić jej obszar naświetlania tak żeby bardziej świeciła na odrosty niż na główny szczyt. Ja nawet nie mam pojęcia jak te nowe szczyty mają wyglądać, jutro wstawie zdjęcia z innego telefonu to będzie lepiej widać co i jak. 

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 16

Nie wiem czy na tych zdjęciach coś widać, po lst hulkberry jakoś słabo reaguje, z 2 małych odrostów jakby robiły się nowe szczyty ale jakoś powoli strasznie, zastanawiam się czy go nie odczepić. Na northernie robią się tez chyba 2 nowe szczyty ale są dużo większe niż w hulkberry. Ile mniej więcej dni powinno trwać lst? Tzn mam je tak do końca trzymać czy jak te nowe szczyty się zrobią to wtedy odczepić? 

IMG-20201001-WA0000.jpg

IMG-20201001-WA0003.jpg

IMG-20201001-WA0002.jpg

IMG-20201001-WA0001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym a ile mniej więcej powinno trwać to w automatach żeby odrosty zrównały się z głównym? W northernie już są prawie na równo i jest ich jakieś 3 ale w hulkberry widzę tylko jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mieszko1 To wszystko nie musi być takie idealne jeśli w tym treningu sam ustalasz kształt rośliny .Jak już zaczyna kwitnąć to czas dać jej już spokój i niech rośnie ,wtedy tylko porozbijać trochę szczyty na boki.Ja np musze na maxa ciągnąć do ziemi bo mam niskiego boxa a ty jeśli masz miejsce zrób poprostu tak żeby jak najwięcej szczytów miało dobry dostęp do światła .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@glodek18 u mnie jest sporo zapasu jesli chodzi o wysokość, po tym lst rośliny tak jakby stanęły w miejscu są małe przy ziemi w doniczce, nie wiem ile jeszcze urosną ale jeśli po 3-4 tygodniach w automatach zaczyna się kwitnienie to słabo to widzę, mam nadzieję że chociaż trochę tego palenia będzie, mam w zapasie jeszcze 2 nasiona, kupię chyba też lepszą lampe, ktoś mógłby jakąś polecic na taki mały box? Tak powiedzmy do 800 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mieszko1 napisał:

kupię chyba też lepszą lampe, ktoś mógłby jakąś polecic na taki mały box? Tak powiedzmy do 800 zł. 

jaki wymiar boksa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13 wielkość 36x31 cm, u mnie jest 35 więc raczej nie wejdzie. Coś słabo ta roślina po lst idzie, minęło 5 dni o ile w northernie coś tam sie pojawiło i  trochę uroslo to w hulkberry tylko jeden odrost i to nie za wielki. Jak będzie takiej wielkości to modlę się żeby chociaż palenia na blanta starczylo???

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Mieszko1 spokojnie. Będzie rosło. Zobacz sobie moja fotorelacje Hulka w pc boxie po lst wyszło chyba z 9 szczytów jak dobrze pamietam. Jest schorowana i przez przesuszenie spadło jej większość liści a jednak rośnie. 

IMG_20200927_103327.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 oglądałem twoja całą relacje już wczesniej? muszę to jakoś poprawić, u mnie to wszystko leży na glebie, łodyga gruba. Ogólnie to wydaje mi się że przez to jak się na początku rośliny wyciągały to podsypywalem ziemi i teraz jak wyginam to łodygę to tak jakby przez ten dosyp ziemi wygina się ona prosto na glebe. 

Edytowane przez Mieszko1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...