Skocz do zawartości
Growerseed

Amnesia OG, Pure Haze, Gorilla Glue, GMO [MarsHydro/LEDAM]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

[Dzień 20 FLO]IMG_20240112_180434049.thumb.jpg.d95e259c8bef68dcb365bd2635f97b2b.jpg

Lecą kosmiczne dawki wszystkiego co mam pod ręką. Około 20 -30ml orgatrexu i 10 - 20 ml plagron bloom na głowę. Na przemian z herbatką. Robię własny nawóz z bananów i leję tyle ile się zrobi dzieląc na 3. I nie wiem czy nie kupić tego banana od biotabsa ile by się wtedy tego lało @Mr.Green?

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką ciekawostkę jeszcze powiem że w konopiach głównie potas bierze udział przy tworzeniu kwiatów w mniejszej ilości fosfor. To dobrze się składa bo w organice ciężko go dostać w większych ilościach za to z potasem nie ma problemu. Bardzo możliwe więc że te chemiczne pk 13/14 mogą trochę psuć coś jeśli chcemy go lać na równi i przesadzimy i tu może być klucz pogorszenia się smaku czy zapachu tak myślę jak ładujemy go za dużo w minerałach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed 10ml na 1litr wody raz w tygodniu. 

To PK to uzupełnienie herbatki 😉

Jak to twórca mowi..

Jedno to nitro a drugie to gliceryna.. razem daje to nitrogliceryne.. boom i topy puchną 🙂

Do tego bardzo wspomaga produkcję trichomow. 

Ucialem małego sampelka popcornu z dołu i jak wysycha powoli to jebany aż biały od cukru 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed organiczny potas łatwo dostarczyć np. popiołem z palm albo granulowanymi kurzymi odchodami. 

I bardzo łatwo jest popalić tym rosliny, wiec z brakiem dostepnosci do dużej ilości potasu w organice się całkowicie nie zgadzam 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr chyba fosfor ci chodziło bo o potasie mówiłem że jest właśnie dobrze dostępny w organice ale mogłem tak napisać że było na pierwszy rzut oka wyglądać że o potas się rozchodzi. O kurzych odchodach pierwsze słyszę zaraz wogoogluje temat obadam 😄

@Mr.Green u mnie już zaczyna szronić pomału 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr wychodzi na to że wszystko co najlepsze to wychodzi z dupy 😄

 

@Growerseed wszystko jest na rynku 😉

W przyszłości sam mam zamiar sięgnąć dalej w organice 😉

 

Screenshot_20240112-210816.png

Screenshot_20240112-210915.png

Screenshot_20240112-210953.png

Jak widać.. można walić końskie dawki które czasami by się przydały 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green Przepłacisz kupując Gaia, można kupić o polowe taniej w ogrodniczym wszystkie mączki i minerały.

Jak wykorzystam swoje dr forest to kupię duże pudła oddzielnych prochów i będzie to samo. Wystarczy kupić 3 różne pudełka i wystarczy na jakieś 30 roślin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr myślisz że mączka to mączka? Itd? Nie ma jakiś różnić jakości na przykład jeżeli coś jest dedykowane a nie? 

Przy BioTabsie też niby drożej coś tam wychodzi a jestem mega zadowolony i uważam twardo że trochę drożej ma prawo oznaczać lepiej. 

Z drugiej strony kilka euro w tą czy w tamtą nie robi mi różnicy a lubię dobre, gotowe, łatwe w obsłudze i efektowne rozwiązania. 

Do tego Mr.Crunchips mnie przekonał żeby kiedyś spróbować 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20240115-184905.png

IMG_20240115_184735687.jpg

Zaczęła się zima wkoncu 🙂

3 Tygodnie od przełączenia światła idzie 4 tydzień, patrzę względem poprzedniej uprawy to jestem jakby tydzień do przodu z kwitnieniem tak wyglądało to dopiero tydzień później w poprzedniej. A jak wjechał śnieg to na pełnej odrazu czyli herbatki z orgatrexem nie poszły na marne a jeszcze niedługo będzie pk banana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[Dzień 31 na FLO]

 

IMG_20240123_183550731.jpg

IMG_20240123_160231228_HDR.jpg

Nabite pod korek, teraz cała zabawa utrzymać ten poziom i niech puchną 

Herbatki i biotabs robią robotę widzę to gołym okiem. Były testy gorillki i GMO obie robią robotę mimo że głównie paliłem liście cukrowe z dolnego popcornu to już widać potencjał.

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utrzymaj ten kolor to będzie elegancko 😉

Jak są mocno nabite to daj raz lub dwa samą wodę 

Pilnuj tej z prawej. Robi wrażenie głodnej 🙂

Jej bym dał podwójną dawkę papu. Główny szczyt ma potencjał i widać że będzie wszystko zasysał 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mr.Green tak ta z prawej jeszcze nienasycona :).jej dam więcej papu. To jest GMO Cookies hybryda pół na pół z lewej masz gorillke najbardziej oszroniona a po środku jest pure haze sativa 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed to temu hazowi nie dawaj ze dwa razy bo jest fest nabity a haze raczej nie będzie tyle żarł.. i porcję od haze daj tej GMO bo widać że lubi i szkoda byłoby tego nie wykorzystać ;)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piękny las zazwyczaj roślinki i tak będą się podjadac😎👍 niech Ci dobrze rozpierdoli topy ave🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...