Skocz do zawartości
Growerseed

Amnesia OG, Pure Haze, Gorilla Glue, GMO [MarsHydro/LEDAM]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Growerseed  Według mnie łodyga nie znajdowała się w ziemi, a wychodziła zaraz na równo z powierzchnią i wyciągnęło roślinę z ziemi przechylając na bok za sprawą ciężaru liści, ale nie będę się upierał przy swoim, choć uznaje, że winne jest za płytkie wsadzenie nasiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurwa ale odjebałem teraz... miejmy nadzieje że zdąże nawrócić w dobrą stronę..

Światło było ustawione na 12h a ja się nie skapłem. Dopiero dzisiaj mnie naszło że coś kurwa jest nie tak. Teoretycznie jeszcze nie zaczyna kwitnąć bo dopiero idzie 3 tydzień ale już mogła sobie gdzieś zakodować że światło było 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[05.12.2023 DZIEŃ 20]

Już są po glebowaniu.

IMG_20231208_164444.thumb.jpg.3898abd8d9606f74cdac026e59ec3cdd.jpg

A teraz wam coś pokaże, mam nadzieje że bedzie widać

IMG_20231208_164557.jpg

takie małe żółte kropeczki są na kilku liściach ale tylko jednej roślinie. 2 rośliny dostały dawkę CalMag 1,2ml/L a ta jedna nie... podejrzewam że też mam za nisko lampę kiedyś mialem 100w teraz 135w i jednak trza brać poprawki a ja je ustawiałem na oko. no ale innym nic się nie stało po takiej dawce CalMag.

Producent sugeruje dawke 0,5 , 0,8 ale większe dawki nie zastanowią przy biobizz problemu i lepiej wlać więcej niż mniej bo ten magnez nie powinien mieć azotu. W dalszej części powiem jakie mam ostateczne plany co do tych roślin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Growerseed jeżeli masz ochotę masz 3 do wyboru są dobrze rozbudowane jedna mozesz dxiabnac oczywiście nie namawiam toping jak najbardziej😅👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój plan teraz taki  przesadzić do większych doniczniek 7 - 9L ale użyć ziemi batmix z nawozem bat guano czyli gówno nietoperza i przytrzymać z tydzień na wegu potem przełączyć pytanie czy w trakcie tego tygodnia nie przenawozi mi fosfor i bedzie hujnia.

NPK (3-15-4) tej ziemi widać fosfory ma w huj i ciekawe czy to mi nie zaburzy równowagi fosfor > potas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Growerseed działaj sobie twoje rosinki a wiesz jak to z gleba bywa powiem Ci ze sam zaczęłam robic nawóz na kwitnienie haha chce zobaczyć jak będę serwowac czy będzie szła jak należy 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[12.12.2023 DZIEŃ 24]

 

 

 

IMG_20231212_162424.jpg

Jak widać amnesia powoli odbija.

Doniczki 7.5 L już przygotowane w tym tygodniu będę przesadzał dodając ziemię batmix 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...