Skocz do zawartości
Growerseed

Amnesia OG, Pure Haze, Gorilla Glue, GMO [MarsHydro/LEDAM]

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11/12/2023 o 08:28, Growerseed napisał:

@Pablo 1988 było lekkie LST, zastaniaw się czy nie ciachać szczytów ale zobacze niech sobie tak rośnie narazie

Te 3 to bym ciachał, w tym samym czasie przesadził, a po 2 tyg przełączył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grzechoczący Grzechotnik mam chyba problem bo ogólnie do 17 dnia leciały na 12/12 bo zapomniałem ustawić na 18/6 i jakoś z tydzień leciały teraz na 18/6 i na 2 pokazały się preflowery i teraz pytanie jak przez tydzień było dłuższe światło to się cofło do trybu wega czy dalej leci już w kwitnienie? Walić 18/6 i się nie przejmować czy olać w takim razie przesadzanie tych 2 i dać im 12/12 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed ja bym to olał, z zasady fotoperiodycze powinny wrócić do wega. Ale wszystko może się zdarzyć, w sensie np pohermi Ci. Ale to już zależne od krzyżówki, czy ustabilizowana czy po prostu jaką zrobili taką sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Growerseed hehe koleżka jak będzie głodny to konsumcja poleci 🙈 powiem ci ze tez mialem tego gowna ale wybilem olejkiem neam wszystko tylko zastanawiam się czy w ziemi cholerstwo nie siedzi 👍

@Growerseed hehe koleżka jak będzie głodny to konsumcja poleci 🙈 powiem ci ze tez mialem tego gowna ale wybilem olejkiem neam wszystko tylko zastanawiam się czy w ziemi cholerstwo nie siedzi 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[15.12.2023 DZIEŃ 27]

 

 

IMG_20231215_163731.jpg

Szczyty ujebane, przesadzone teraz tak 2 tyg i lecimy. Troche ją przenawoziło już mi się nie chciało płukać ale odbiły.@Grzechoczący Grzechotnik  ciachać górne liście by odsłonić szczyty czy czekać aż same wylezą?

Jestem ciekaw tej gleby jak to będzie z tym gównem nietoperza na kwitnieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Growerseed napisał:

ciachać górne liście by odsłonić szczyty czy czekać aż same wylezą?

Ja robię co jakiś czas przycinke wiatraków aby odsłonić szczyty, na weg też. Niektórzy wolą odsłonić np zastosować drut. Ale ja lubię bez zbędnego pierdolenia. Jak odslaniałem na drutach to zawsze coś złamałem. A tak liścia czy 2 na krzaku ciach i na chwilę spokój 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wtedy ukazał mu się Anioł Pański w płomieniu ognia, ze środka krzewu. Mojżesz widział, jak krzew płonął ogniem, a nie spłonął od niego. 3 Wtedy Mojżesz powiedział do siebie: „Podejdę, żeby się przyjrzeć temu niezwykłemu zjawisku. Dlaczego krzew się nie spala?” 4 Gdy zaś Pan ujrzał, że Mojżesz podchodził, żeby się przyjrzeć, zawołał Bóg do niego ze środka krzewu: „Mojżeszu, Mojżeszu!” On zaś odpowiedział: „Oto jestem”.

[18.12.2023 DZIEŃ 30]

IMG_20231218_220038.jpg

No a krzew się nie spala bo jeszcze nie czas i nie miejsce. Istnieje wiele przesłanek że tym krzewem w bibli były konopie co zresztą rosły w tych regionach taka o dygresja by nie było nudno

poprzycinam doły i to tyle przełączać będę po świetach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green dzięki mistrzu, będziesz mi później potrzebny bo planuję herbatkę zakupić :D. Dokładnie od kiedy i co ile lać.

Po świętach będzie start, w sumie niedługo mógłbym przełączać ale jeszcze jebne jakiegoś fryzjera i akurat za tydzień przełączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy się dzieją co się fizjologą nie śniły. Mianowicie chyba rośliny mi się zbuntowały bo niereagują na światło jak automaty i chyba mi kwitną mimo że 2 tyg lecą na 18/6 czyli chycha wystarczający czas na re-wega@Grzechoczący Grzechotnik . Dodam że przynajmniej 1 pestki jestem pewnien że to sezon a też kwitnie chyba, na wieczór wstawie zdjięcie. Czy jest wogóle taka możliwość że same by się zautomatyzowały? dodam że godzina 22 idą spać mimo lampy a świecę od 6 do 0:00.

ale nie wywala ich w góre za światłem na 40cm świecę, na kwitnieniu to wypierdało pod samą lampe zawsze co też mogło by się przydać bo wszystko zbite w jednej płaszczyźnie. Co prawda nie sformowało jakiś topów jak to miałoby miejsce przy normalnym kwitnieniu ale preflowerów. Bardziej wygląda jakby mi odjebało indukcje przez te 2 tyg zamiast się cofać i teraz zaczyna kwitnąć zamiast iść w wega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Growerseed napisał:

Dziwne rzeczy się dzieją co się fizjologą nie śniły. Mianowicie chyba rośliny mi się zbuntowały bo niereagują na światło jak automaty i chyba mi kwitną mimo że 2 tyg lecą na 18/6 czyli chycha wystarczający czas na re-wega@Grzechoczący Grzechotnik . Dodam że przynajmniej 1 pestki jestem pewnien że to sezon a też kwitnie chyba, na wieczór wstawie zdjięcie. Czy jest wogóle taka możliwość że same by się zautomatyzowały? dodam że godzina 22 idą spać mimo lampy a świecę od 6 do 0:00.

ale nie wywala ich w góre za światłem na 40cm świecę, na kwitnieniu to wypierdało pod samą lampe zawsze co też mogło by się przydać bo wszystko zbite w jednej płaszczyźnie. Co prawda nie sformowało jakiś topów jak to miałoby miejsce przy normalnym kwitnieniu ale preflowerów. Bardziej wygląda jakby mi odjebało indukcje przez te 2 tyg zamiast się cofać i teraz zaczyna kwitnąć zamiast iść w wega

Czyli mają 8h ciemni 22 do 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...