Skocz do zawartości
Growerseed

Amnesia OG, Pure Haze, Gorilla Glue, GMO [MarsHydro/LEDAM]

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko to jest tak że opakowanie jest z jakiegoś kraju a tak czy siak w środku China👍😉 . Tylko zależy czy China tania czy droga . Bo są firmy które mają jakość ale produkcja jest tam tańsza dla tego tam robią proste , co nie znaczy że jest złe, smutne jest to że przez to wszyscy są uzależnieni od małych rączek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mateo tania siła robocza, Chiny to potęga gospodarcza ale nie chciałbym być jej obywatelem.

Są tam zaprogramowywani od dziecka by zapieprzac co ciekawe jak my mamy na bilboardach i mediach celebrytów przeważnie jakiś głupków to u nich są wybitni matematycy z jednej strony spoko a z drugiej zamordyzm i charowanie już nie spoko druga skrajność. Zgniły zachód i zniewolony wschód :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe śmiać mi się zachciało🤣🤣 , dobra bo święta blisko a tu już polityką zaczyna zalatywać, bez obrazy po prostu zgrało się zawsze święta i polityka jakoś razem latają 🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polityka nigdy nie była dobrym pomysłem do rozmów 😄 naszczescie nie jestem żadnym fanatykiem politycznym. 

 

Mam nadzieję że nowy programator wytrzyma do środy. 

Zdjęcie z soboty

IMG_20231223_091949.jpg

Zrobiony został fryzjer w dolnych częściach, matka natura nad nimi czuwa gdyby programator zjebał by się dzień później miały by 4 dni ciemni... Miałem niesamowitego farta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[DZIEŃ 5 OD PRZEŁĄCZENIA]

IMG_20231228_103436.thumb.jpg.60ac0cb0b13531d386691c258d2e927f.jpg

taki mi się busz zrobił powoli widzę zaczynają sie wyjadać więc powoli leje blooma i topmaxa i zamówiłem herbatkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  kupiłem napowietrzacz ale z parametrów nijak wyczytam czy dobry, 100L/h  napowietrzanie akwarium, akwarium zapewne coś koło 25L ale jak to ma się do napowietrzania herbatki to nie wiem. Potrzebuje tylko do 4L to chyba ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[DZIEŃ 12 kwitnienia] 

IMG_20240105_171319519_MP.thumb.jpg.1d9a96934701f5344f9887a5ea745935.jpg

Trochę się porobiło zostały tylko 3 rośliny amnesie wyjebalem nie ma miejsca zbytnio. Jedna się wyciagła bardzo i jest żarłoczna strasznie. Doszły nawozy ale narazie nie leję jedynie ten orgatrex dodaję. Na herbatkę chyba za wcześnie.

Było karczowane i na dole i u góry w sumie też trochę. Co jakiś czas usuwam liście. Niestety mam ziemiórki i muszę podlać olejkiem neem pytanie czy razem z nawozami można to podać czy oddzielnie.

IMG_20240105_165749413.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej dołów wyczyść. 

Z tym olejkiem to szybko zanim kwiaty się zaczną tworzyć bo potem ponoć psuję palenie.

Azot wysysają. Jakie dawki orgatrexu dajesz? Ogólnie przy przejściu na FLO powinno się zapodac dobra dawkę Orgatrexu.

Herbatkę bym już podawał. Nie zaszkodzi. Ona działa z opoznieniem. Śmiało możesz już ją bulgotać i dać dziewczyną spróbować 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najsłabsze odnogi od razu bym wykarczowal żeby nie zabierały nie potrzebnej mocy głównym szczytom 🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega tez dobry patent, ewentualnie jeszcze czosnek jest ale wiem że te kurwy są w ziemi 😄 i chciałbym raz a skutecznie je załatwić 

@Mr.Green ta najbardziej wyjedzona dostała 3ml reszta po 1ml, to chyba czosnku użyje no bo chemii tam nie będę lał to się mija z celem. 

@Pablo 1988 nie będzie to zbyt duży stres jak zniknie cała jedna łodyga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Growerseed no napewno coś trochę dostanie tego stresu lepiej, mieć parę szczytow ale za to konkretnych twoje krzaki wiec zrobisz jak uważasz 🙂 te które słabo rokują wytnij beż obaw 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...