Skocz do zawartości
Growerseed

Amnesia OG, Pure Haze, Gorilla Glue, GMO [MarsHydro/LEDAM]

Rekomendowane odpowiedzi

NO TO ZACZYNAM!

 

Lampa - Marshydro 100W i LEDAM 35W łącznie = 135W

Powierzchnia - 60x60 namiot

Doniczki - 5L

Rośliny - Amnesia OG od [bulk feminized], Pure haze, Gorilla Glue, GMO Cookies

Nawozy - jakie widać na obrazku

Start był 19.11.2023 [Dzień 1]

IMG_20231121_210134.jpg

28.11.2023 [DZIEŃ 10]

 

IMG_20231128_204930.jpg

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro dodam opisy, które to które dzisiaj mi się nie chce :D, można zgadywać i wygrać talon!

@grolsch3 boje się o powierzchnie że się nie pomieszczą ostatnio miałem 2 w 10L to ci powiem zajmowały sporo miejsca a weg tak z 4 tyg więc tak normalnie nie bede przedłużał

a na ścisk duży nie chce robić bo miałem wiele razy problemy z plechą i nie chce ryzykować 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grolsch3 amnesie OG miałem już w 5L nie było tragedii z karmieniem a do tych 3 możesz mieć racje ale już pewien mistrz z dżownicami z californi nauczył mnie kilku sztuczek jak prowadziłem LSD :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[3.12.2023 DZIEŃ 15]

IMG_20231203_221938.jpg

Oklapnięte bo poszły spać, jak widać na obrazku z amnesia jest coś nie tak ale to zaraz do tego przejdziemy 

IMG_20231202_162408.jpg

Tu mi się samo LST zrobiło 😄 . Jestem jak @Zielone krainy zaklinacz zieleni 😎. Same są mi posłuszne nie muszę wiązać je jak w jakimś BDSM 😄

Nieno wiadomo że to chyba nie da do końca takiego efektu trza ten łeb chyba i tak będzie przyblokować 

Wracając do Amnesi to nie nasiono jest tu złe z nim jest wszystko ok tylko ona potrzebuję ziemi lightmix w , której bardzo dobrze się rozwijała a ja dałem jej allmix.

Screenshot_2023-12-03-22-34-12-601_com.miui.gallery.jpg

Widać że jedna nie dała rady a druga niestety zatrzymała się w rozwoju. Możliwe że przy purple haze miałem taki sam efekt ale czy to spowodowało niski poziom THC?  Niewiado więc może będę trzymał ją do badań chyba że skończy mi się cierpliwość i ją wywale.

Co zauważyłem że jeśli miałem nasiono które dość szybko i łatwo kiełkowało to też świetnie radziły sobie z glebą czy taką czy taką natomiast te co wolniej się zbierały potrzebowały np 2dni poleżeć w wodzie to właśnie gorzej sobie radzą 

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Growerseed  Ja tam bym się nie cieszył, że ci roślina sama sobie zrobiła LST, bo to oznaka, że za płytko posadziłeś nasiono, dlatego łodyga pochyliła się w miejscu, gdzie wychodzi z ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może troche ziemi dosyp, od strony gdzie sie kładzie. Z resztą poradzisz sobie 😉 
Będę zaglądał, ciekawe jak to wyjdzie z 5l doniczek, powodzonka 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boogie z litrowej wychodzą kozaki 😄 także 5 litrów to śmiało powinno być git 🙂

@Growerseed nie zgodzę się z opinią tego pana co wyżej napisał o płytkości nasionka. Zwrocilbym raczej uwagę iż na wcześniejszych zdjęciach są dość dobrze wyciągnięte do góry i w mojej opini łodyga jest za słaba a ciężar liści zbyt duży by mogła sama się utrzymać. 

Nie ma to nic wspólnego z korzeniami i płytkościa jak dla mnie :);

O tutaj :))))))

 

Polish_20231204_114504758.png

Edytowane przez Mr.Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Growerseed  Gdyby było, jak pisze filozof powyżej, to łodyga uległaby zgięciu w miejscu nad ziemią, a uległa wygięciu w punkcie wyjścia z ziemi, czyli to nie łodyga uległa wygięciu, ale wyszła z ziemi na zasadzie działania dźwigi obciążona ciężarem liści. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Mr.Green podałem Wam Panowie blanta z dwóch powodów, pierwszy bo obaj kiedyś mi pomogliście a drugi to taki że czytając Wasze argumentację wyobraziłem sobie Was jak sprzeczacie się w realu, twarzą w twarz, a ja podchodzę z packiem albo nawet bez,  i nie jestem w stanie sobie wyobrazić u Was w tym momencie jakichś negatywnych emocji, ego, czy chęci na siłę udowodnienia swojej racji...

Pewnie mnie nie zrozumiecie, ja się tu rzadko udzielam bardziej czytam, sam nie wiem czmu to pisze, może dlatego że się ostatnio interesuje podświadomością i wizualizacją 🤷

A Panu @Growerseed życzę wielkiego plonu, i bez większych problemów przy uprawie 😉

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy możliwe, generalnie gnie się w najchudszym punkcie a ten gdzieś zawsze będzie blisko ziemi bo łodyga grubnie od góry. Jakbym głębiej wsadził to część łodygi by było w ziemi i one by mi tak nie wyjebały w góre, bo to nie za światłem tak poleciały bo kiedy już miały półmetra to jeszcze miały skorupe od nasiona, którą ręcznie pomagałem ściągnąć. Czyli jebło pod ciężarem bo za długa łodyga a za długa łodyga bo za płytko.

 

[05.12.2023 DZIEŃ 17]

IMG_20231205_063027.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maniek123 napisał:

i nie jestem w stanie sobie wyobrazić u Was w tym momencie jakichś negatywnych emocji, ego, czy chęci na siłę udowodnienia swojej racji...

 

Moze dlatego ze tu ich nie było... 😉

A co do wiedzy w temacie uprawy, chęci pomocy itd itp, to tez jak najbardziej się zgadzam, brawa i słowa uznania dla obu panów. 🙂

2 godziny temu, Maniek123 napisał:

 sam nie wiem czmu to pisze

No wlaśnie ja też nie wiem czemu to napisałam.... 🙂

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...