Skocz do zawartości
Mr.Green

​ 🐳 ​Moby Dick Challenge = Barney's Farm vs Royal Queen Seeds

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak ja.. jam jest chory 🤕i muszę się leczyć. Dlatego u babci sadze odmiany CBD 🙄 i odrazu czuje sie lepiej co pozwala mi pracować i płacić podatki wysoki sądzie 🤓

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666 wątpię. Nie da się wszystkiego trzepać non stop 

Dwa że szukają od kilograma w górę. 

Taka sztabkę czyli sete piernika wsadzasz w gacie i jedziesz do Polski. 

Kiedyś jechałem i trzepali auto. Nic nie miałem bo jechałem po prostu z Polski do de.. to trzepali auto, torby ale nas już nie. Nie szukają kilku dyszek a kilku kilo. 

 

@WymiataczMega Merey Jane to nie odmiana pomidorków 🍅 z których robi się krwawa Merry.. ? 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Resi666Da się nawet kilogramy, ale musisz się liczyć że paczka może wpaść, ale winnego zazwyczaj nie znajdują, bo paczkę może nadać anonim, na anonima. Coraz częściej takie paczki wpadają,

 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers Wiem słyszałem  .. mam kilka kontaktów na apce Wickr  ( tylko jakoś nie do końca w to wierzyłem ) przelać 1000 czy 2000 i czekać 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:bongrip: Elo Elo Cztery Dwa Zero.. nieświadomi się śmieją.. ich szanse z dnia na dzień maleją.. :roorrip:

8 tygodni od wsadzenia pestki do ziemi. 2 tygodnie od zmiany światła. 

Bigos już w akcji. 

IMG_19700913_102337_102655.jpg

IMG_19700915_095420_090156.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ponoć po tej herbatce fajnie siada szron?? A co do tego tekstu elo  elo to nie jest wwo??z dnia na dzień ja powracam  na rejon z nadzieją 👍

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pablo 1988 no ponoć tak 😛

@Lasir @WymiataczMega bigos na święta xD 

Herbatka kompostowa. Rozpieszczam swoje panny w nadziei że się odwdzięcza 🙂

Ca i Mg daje na start w postaci sproszkowanej. Może coś dorzucę po drodze. W sensie że podsypie pod roślinę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozumiem.To sam coś robisz czy gotowiec jakiś? 

P K rozumiem z czegoś wydobywasz 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed @moonka używam pompki akwariowej. Im większa pompka tym więcej napowietrza i herbatka szybciej i lepiej się pieni a jak się dobrze pieni to kompost pracuję i robi robotę do której został stworzony. Panny lubią to 😉

@Lasir gotowiec. Wszystko od BioTabs. Nie mam czasu na takie hardcory by samemu tworzyć odżywki dla roślin. Taka herbatka kosztuję kilkanaście euro i starczy na trochę więc tragedi nie ma. 

A dokladnie to taka

 

4011708370018_5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green  mam pojebane wrażenie, że już o to pytałem i że nawet chyba odpowiedziałeś.Ale dzięki.Pytam bo też w tabsy wbiłem w ziemię tym razem.Troszkę inne ruchy wykonam ale tabsy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...